Bruško - ako na neho?

Príspevok v téme: Bruško - ako na neho?
businka

Ahojte. Viem, ze tem o chudnuti a o dietach je tu uz vela, no predsa.

Zacala som chodit do fitka a zaujima ma, ako spravne cvicit, aby som zmensila objem, nemam zatial zaujem o naberanie svalov. Najviac cvicim na steperi. Poradte mi prosim, ako sa co najucinnejsie zbavit brucha, nemusi to byt rychlo, ale mam pocit, ze velmi tazko sa ho zbavuje :( Aky system si mam vo fitku vytvorit, aby som zmensila objem na bruchu, ale aj na ostatnych partiach? Este podotykam, ze som buclatejsia, no schudla som uz vdaka strave 11kg. Velmi pekne dakujem.

barbinka

anka tak takto určite neschudneš. náhrada za sladkosti je buď ovocie, alebo teda sušené ovocie a to tiež len do dvanástej.

anka

babenky poradte mi daku dobru nahradu maskrty kt. si po riadnych ranajkach dako vobec neviem odpustit. rano zjem 2 krajce cier.chleba, jogurt biely al vanilkovy, banan, capucino bez cukru ale za tym musim mat bud 100g sus.banan.cipsov, alebo 200g sus, sliviek, a ked nie tak spakujem aspon 1 bebe diabeticke, kavenky, al milu....chcem schudnut 4kg a viem ze je to tymi lukulskymi ranajkami
poradte pls!!! :D

businka

No problem je v tom, ze si nemozem dovolit take sporty, ako je napriklad beh, alebo aj tenis.. Musim si davat velky pozor na koleno, preto nemozem napriklad ani lyzovat. Velmi ma bavi plavanie, no neviem ci je to dostatocny sport. Zatial mi najviac vyhovuje ten stepper v posilke..

barbinka

businka ja hrávam tenis 3-5 krát do týždňa po dve hodiny. pri tenise zapájaš telo a som vyšportovaná, žiadna časť tela sa mi netrasie. ale ja tenis hrám preto,lebo ma baví. musíš si nájsť tiež niečo, čo ťa bude hlavne baviť a pritom si budeš tvarovať celé svoje telo.

businkaa

ano, dava to hlavu a patu :) dakujem vam za rady a povzbudenia.. Budem sa snazit ich dodrziavat, aj ked pre mna je cvicit 5x do tyzdna moc, nemam tolko casu, zatial sa snazim kazdy druhy den..

madman

slecny, svalstvo je narychlejsia masina na spalovanie tuku, cize zapajaj urcite aj silove cvicenie minimalne 3 krat do tyzdna a k tomu aerobne cvicenia 5 krat (po pol hodinke, nemusis driet ako kon 3 hodiny). tym posilnis svalstvo, ktore bude ucinnejsie spalovat tuk. cize kombinacia oboch je cesta k uspechu ;) a drzim palce, malo kto ma pevnu volu, vacsina sa len stazuje, ako vyzera ...

myska

lebo pri bicyklovani zapajas svaly dolnych koncatin a tie su najvacsie.a cim viac alebo cim vacsie svaly zapojis,tym viac energie spalis.cize ti to pojde aj z brucha

businka

No este jedna vec ma napadla. Teda je to tak, ze ked chudnem, tak z celeho tela ano? A idealne su aerobne cvicenia. Nejde mi do hlavy, ze ked napriklad bicyklujem, aj sa zadycham a potim sa, ale sedim pri tom, ze mi pojde dole tuk aj z brucha?

myska

no to je moj nazor, ja vsadzam na to.lebo cvicim len aerobne a neposilujem.ale urcite je cvicenie na posilnovacich strojoch efektivne ked chodis do fitka.lenze pri takom cviceni by som sa naozaj radsej obratila na pomoc nejakeho trenera.ide o to ake serie cvicit s kolkymi opakovaniami a pri tom mozes robit vela chyb,ktore ti mozu uskodit alebo nebudu mat ziadny efekt na tvoje chudnutie.aspon na zaciatok je dobre,ked ti niekto ukaze ako a co spravne cvicit