Ryšavé vlasy

kiki na

ja mám pôvodne rovné zlatohnedé z nádychom do blond xD ale teraz som si začala prírodzene-hennou- tú ryšavosť zvýrazňovať, mne sa páči :D

motylik333

ja by som bola rada,keby som mala ryšavú farbu:) zvlášť preto,lebo dnes je to skôr výnimočnosťou,málokto má prírodnú farbu ryšavú..dokonca som čítala,že ryšavovlasích je celkovo na svete najmenej:)

hela611

Ahoj Add1111. My mame kraaasne rysave dievcatko, aj ked sme najprv boli z tohoho hotovy...Nikto v rodine rysave vlasy nema, manzel ma cierne kucerave vlasy a modrozelene oci, ja rovne hnede vlasy a tiez modrozelene oci. Nasa Emi ma modre ocka a krasne kucerave medene vlasky...

irina

strašne tužim po

no o dedeni ryšavych vlasov trošku pochybujem.Kedže mama aj otec maju tmavohnedé vlasy a ja som predsalen ryšavá.No vobedz to nelutujem práveže som na to patrične hrdá.

gabča

mala som blond vlasy no teraz som ich prefarbila na hnedu.No teraz sa mi zapáčili ryšavé odtiene napr. Ashley Simpson má super vlasy.Myslim si že ryšavky su najkrajčie.

redhair

som rysava teda gastanovo rysava aaaaaa chlapi na to letia :)..neraz mi bolo povedane ze wau vzdy som chcel rysavu, alebo pocuvam hlasky typu kto nezazil sex s rysavou nevie co je sex..taak rysavky sme super a budme na to hrde :)

zunkaaa

ja mam hnede vlasy a pred 3 rokmi som sa prefarbila na rysavo.este som nebola nikdy taka spokojna.osobne si myslim,ze rysave vlasy su nadherne.nikdy by som si ich neprefarbila.

tonqa

ja som rysava....mam tmave vlasy aspon to je dobre..ale niekto si ani nevie predstavit ake je to...ved farbu si nevyberas....