Ryšavé vlasy

treskples

Ahojte. Aj ja som rysavka. Poviem vam, je to rozne. Zalezi aj od inych veci, nielen od vlasov, ako to komu sekne a tak, ale aj tak by som radsej bola bezny typ, citim sa lepsie, ked sa nicim nelisim a skor zapadnem medzi ludi. Papa

lana334

je to pravda...rysave vlasky su niecim ine , vynimocne...len treba pekne zdoraznit ut ich farbu start sa o ne nech su krasne leskel a efekt je uzasny...ja som hnedovlaska takze nevyjadrujem tu teraz subjektivny nazor....vera wisterova je zrzka a aka krasna...tie vlasy ju uplne robia vyraznou...

mrkvička

ahojte..ked som bola mala,mala som uplne biele vlnite vlasy-vyzerala som ako anjelik :) ale potom nejako zacali tmavnut,a ked som mala asi 12 rokov,boli uz uplne cervene..dospeli mi vzdy hovorili,ake mam krasne vlasy,kucerave,huste--ze nikto take nema...lenze ja som ich nejako nevedela ocenit..trvalo mi dost dlho,kym som sa zmierila s tym,ze som NAOZAJ rysava a este dlhsie kym som pochopila,ze sa mi to vlastne paci. teraz mam 18 rokov,a som na svoje vlasy pysna a nevymenila by som ich za nic na svete :)

feach11

Mam 14 rokov a som tiez rysava ked som chodila na zakladnu do toho piateho rocnika som sa tiez hanbila za svoje vlasy.. o par rokov neskor mi ich kazdy obdivoval... odvtedy som sa s tym zacala vyrovanavat a pacia sa mi take ake su aj ked pehy ktore mam doslova nenavidim... viem ze sa ich nikdy uplne nezbavim takze aj s tym sa musim nejako vyrovnat ... ja si myslim ked je clovek rysavy je to fajn...pretoze je iny a vyrazny.. napriklad mna za rysave vlasy nikdy nevysmievali :-)

Lišiak

majama: Ja som to len kdesi čítal,zdalo sa mi to zaujímavé,že vraj preto by mali byť redšie,aby ku keltským lebkám preniklo aspoň trochu slniečka :)
Ale ak je ako vravíš,tak to pravidlo nebude.

Kicina

Ahojte,
ja som ryšavka už od narodenia,mám silno vlnité,husté ryšavé vlasy,pieh tak veľa až nemám a oči mám bohužiaľ hnedé (nie modré alebo zelené ako väčšina ryšavých ľudí) keď som bola na základnej deti sa mi zvykli vysmievať (ešte k tomu som bola hrozne chudá a vysoká), kričali na mňa že som "hrdzavá" alebo ma volali hrdza a vždy som si chcela vlasy prefarbiť,rodičia mi však v tom vždy zabránili,za čo som im teraz veľmi vďačná lebo po tom ako som prišla na strednú spolužiačky mi vlasy väčšinou chválili a teraz by som si ich pre nič za nič nefarbila,cítim sa super a iná pretože náš ryšavých nieje veľa a ľudia si ma ľahšie zapamätajú . Celkovo mi príde teraz ryšavá farba veľmi pekná a "iná" a páči sa mi to aj na mužoch. Takže taká malá správa odo mňa: Ryšavá je pekná a za žiadnu cenu si ryšavé vlasy neprefarbujte len preto že ľudia sa vysmievajú a sami nevedia prečo...AJ ja by som mohla za niekym prísť a ukazovať si na neho prstom : "hahaha blonďavé vlasy!!"

lorin

Ja som ryšavá od narodenia a vlasy mám husté a tvrdé ako pipi dlhá pančucha. A tiež sa mi v škole vysmievali /"medenka" bolo najslušnejšie slovo/. Tiež si vlasy prefarbujem ale len také pramienky odtienmi červenej. Myslím , že to vyzerá dobre s mojími červenými vlasmi.

majama

lisiak...praveze to bude asi naopak,ze rysavy maju huste a pevne vlasy...teda aspon ja mam aspon za dvoch...svagor je tiez rysavec a on ich ma huste a tvrde ako stetiny

lotya

pôvodne som bruneta a už roky rokúce si farbím vlasy na všetky možné aj nemožné odtiene ryšavej. Až teraz mi hrablo a prefarbila som ich na tmavo. Čo dodať, revala som ako malé decko a všetci sa ma pýtajú kde mám svoje krásne ryšule. A viete čo? Znova ich prefarbím, pretože ryšavá je krááááááááááááásna!

jajka001_

mne sa rysavi chalani pacia, zdaju sa mi byt velmi zaujimavi. raz ci dvakrat som do takeho bola aj buchnutá :)