Ryšavé vlasy

nikola1236

Nevie niekto z vás ako by sa dalo prirodzene \\\"orišavieť\\\"? Viem, je to hovadina ale strašne chcem byť ryšavá a farby ani šampóny nechcem. Keby niekto vedel tak prosím píšte na nikola1236@azet.sk . prosím je to súrne

alzbee

ja XXX: moj spoluziak bol rysavy a dal si to na blond, ale poviem ti, ze podla mna to nema pekne..neviem, ci zvolil daku blbu farbu alebo co, no ma hlavu zltu ako kuriatko:)

jaa XXX

Ahojte, som chalan rysavy a chcel by som sa prefarbit na blond.. mate s tym niekto skusenosti? Aku barbu, ako chyta, aky je vysledok.. popripade blond melir...

12346

No ja som dost netradicny typ kedze mam svetlo-rysave vlasy a tmavohnede oci ktore boli v detstve cierne. Mam dost baculatu tvar a velmi malinke a nevyrazne oci a plne pery..no proste nejaky mutant :DD ked som bola mensia nenavidela som sa za to decka sa mi smiali a tak. Ked som mala 14 dala som sa prefarbit nacierno co dost kontrastovalo s mojou uplne bielou pokozkou, vyzerala som jak nejaka living-dead :D a teraz ked mam 16 prefarbila som sa naspat na svoju povodnu. Pochybujem ze na to chlapi letia, skor sa im to zda odpudzujuce ...

zuzula11

Rysava je nadherna farba ... uz som ju parkrat mala a pacilo sa mi to. Na leto si vsak stale dam nejaku hnedu, lebo slnko mi vytaha farbu a mam pekny melir ... A hrdzovlasky su vraj vasnive milenky!!!

rexonaRexona

moja ryšavá sesterka si chce silou mocou prefarbiť vlasy na hnedo...otec jej to nedovolí....ľutujem ju lebo nemá vlastnú voľbu (holka má pritom 18)

-mne osobne sa páčia ryšavé vlsy ale nie na hocikom...veď nová reklama na rexonu:) tam je ryšavka:) je to pekné ak sa vie doladiť...

keep smiling

hehe...mne sa ryšavé vlásky moc páčia...ja som hnedovláska a rozhodla som sa prefarbiť na ryšavo...moc sa teším...:)