tehot.test,atd

Príspevok v téme: tehot.test,atd
sillvaa

mam divny pocit a citim sa velmi zle,tak som si kupila tehotensky test,aspon nieco.aj ked beriem antikoncepciu,lenze mala som nejake zdravotne problemy a tak sa obavam.je tu vsak problem,ze nahodou ak si ho urobim,predsa len je sanca ze test tiez moze zlyhat a ja budem dalsie balenie brat bez prestavky lebo prave v to obdobie nie je naj ak budem mat menstruaciu,budem odcestovana.takze ak mam teraz zly pocit a kramy zistim ci dostanem az o viac ako mesiac,bude test stacit?mozem sa nan spolahnut?alebo mamist radsej ku gyn.?

cica444

tie testy su nespecificke, takze v minulosti dochadzalo k interferencii s inymi latkami a vychadzali pozitivne vysledky aj vtedy, ked zena tehotna v skutocnosti nebola. Dnes su uz testy naozaj vysoko spolahlive, takze sa na ne da spolahnut (takmer 100 %). :-)

niekto

ak ti test povie ze si tehotna znamena to ze sa v tvojom moci nachadza hormon ktory sa tvori pri tehotenstve
niesom chemik ale neviem si predstavit ze by ho detekoval keby tam nebol
skor sa moze stat ze ho nezachiti a vyde negativny
pocas tehotenstva sa hladina tohoto hormonu zvysuje takze cim neskor si ho spravis tym je presnejsi najrychlejsie to zvladnu uz po siedmich dnoch

sillviaa

dakujem ti cica..mno uvedomujem si ze asi je to zla fomrulacia,ale urobila by som si ten test 2x a ukazal vzdy ze nie som tehotna.takze uz mam pokoj na dusi..aj tak dakujem,pa

cica444

Sillvaa, tak neviem, ako ostatne baby, ale ja mam urcity problem sledovat Tvoje myslienkove pochody. :-( Aj ked asi rozumiem, co si sa chcela opytat, predsa len je ta Tvoja formulacia problemu dost zla, tak sa skus opytat znovu. A ak som Ta teda spravne pochopila, myslim, ze na test sa mozes spolahnut. Ale kup si radsej dva a sprav si ich opakovane, kup si tie najcitlivejsie. Dnes su uz testy vysoko spolahlive...

sillvaa

bud som dala hlupu otazku(a pritom aj tym hlupym tu odpisuju) alebo mi asi nevie nik poradit..skoda:(..a ja ze aspon jeden schopny portal