Čo si o tom myslíte? Som sprostá?

olala

a ja si myslim ze sa ti iba paci.je to normalne len ti to pripada divne lebo si vydata a preto mas pocit ze je to nieco extra.ale nevidim nic zle na tom.ved to ze si vydata neznamena ze sa ti nemozu pacit iny chlapy.pokial to nepostupi to dalsieho levelu tak na tom nic zle nevidim.

anka

Ďakujem vám všetkým, pekne ste písali. Čakala som, že ma bude každý odsudzovať. S manželom je všetko OK, len nechápem, čo to so mnou je. Naozaj asi musím ukončiť styky s tým kamošom a zabudnúť. Ja do neho nie som zamilovaná, len on je tak úžasný človek, stále chcem byť v jeho blízkosti... Tak ešte raz ďakujem:)

mirus1311

anka, mam podobnu skusenost. Nemam sice este manzela, len priatela, s ktorym sme spolu 7 rokov. Zalubila som sa do svojho najlepsieho kamarata. A najhorsie bolo, ze aj on do mna. A povedali sme si to. Mali sme vtedy navyse s priatelom take blbe obdobie, stale sme sa hadali. Ale az teraz viem, ze to bola len tuzba po laske. Tuzba po tom novom zaciatku, ked je vsetko fajn a nie su ziadne hadky... Bol to len osial. Som rada, ze som to vtedy dokazala, ze som odolala. Lebo presli dva mesiace a s priatelom je to nadherne. Krajsie, ako by to s kymkolvek inym mohlo byt. A vtedy som sa s nim nerozisla preto, ze som to v kutiku duse tak citila. Takze urcite nie si sprosta, srdcu nerozkazes... Je to vsak len na tebe. Ty vies, ci je to s manzelom ono, len to vo svojom srdiecku musis objavit. Drzim ti prsteky:)

minnie mys

Tiez si myslim ze nie si sprosta...preco by si bola? Clovek nikdy nevie kedy sa to moze stat jemu...Nikdy nehovor nikdy...Laske nerozkazes.
Neviem co by som urobila ja, asi nic...nemyslim ze to ma velku buducnost, mozno keby si NAISTO vedela ze ta miluje aj on...Ak to nevies, tak nic neriesis...zostan s manzelom, od kamarata sa skus "odlubit", a s manzelom urcite pridu krasne casy :)...
Drzim ti moc moc palceky!

dadada

A kamarát má ešte aj deti? Prerušila by som všetky styky s kamarátom. Je ľahšie nezačať, ako s tým potom skončiť.

andygee

Mila Anka,nechapem,preco by si mala byt sprosta?To je uplne bezne,stat sa to moze hocikomu,no je len na tebe,co urobis.Takze drzim palec.