Ako nekonečné čakanie u lekára posobí na psychiku človeka

Príspevok v téme: Ako nekonečné čakanie u lekára posobí na psychiku človeka
sonka

Len si to predstavte - čakáreň preplnená ľudmi, kde si už niektorí ani nemajú kam sadnúť, čakanie dlhé hodiny, nervozita pacientov, stres, bolesti hlavy, stuhnuté svaly, neochota zadravotníckych prachovníkov... Prečo lekári dopustia, aby ľudia koli nim tak veľmi psychicky trpeli? Neuvedomujú si vážnosť následkov stresu? Samozrejme, že netreba všetkých lekárov hádzať do sedného vreca, všetci taký nie sú, ale vačšina áno.

sonka

No jj, včera, keď som bola pri zubárke, tak už dvaja vzakli kartičku a odyšli, čo to niečo neskutoščné je.

[zruseny12]

tak s tym mam aj ja skusenost,raz som dokonca musela od lekara odist,cakala som od skoreho rana...ledva,ze som tam sedela,a stale brali znamosti atd.
dokonca jedna pani,raz tiez v cakarni povedala,ze si priplatila,aby ju zobrali na urcitu hodinu a aj tak ju tak nezobrali...no nic moc,niekedy sa bojim toho,co bude v buducnosti,lebo zdravie zlihava a je malo ochoty v zdravotnictve liecit ludi-pravdaze su CEST VINIMKY NA TO NEMOZEME ZABUDAT...ale je ich velmi malo.
Zlepsenie moze byt len vtedy,ked si clovek zavola a objedna sa,ale uz som pisala,ako ta pani dopadla,ale zasa,je to len na kazdom lekarovi,nie su vsetci rovnaky...
Zdravim ta BARBI...

barbinka

ja to tiež nemám rada. keby sa stále platilo 20,-Sk u lekára, tak aspoň tie babky, čo sa prídu vykecať by tam nechodili.

sonka

ako sa s čakaním vyrovnať? dá sa to zlepšiť? aké skúsenosti máte vy? čakáte dlhé hodiny na vyšetrienie alebo len pár minút? aký postoj k tomu zaujal váš lekár? vyjadrite prosím svoj názor ako je to podľa vás.