Chudnutie - pomaly ale isto

Príspevok v téme: Chudnutie - pomaly ale isto
stihla

Pred par dnami som tu nasla odkaz na jedlo, ktore lieci zapchu. Kedze nemozem tu temu najst, zalozila som tuto novu. Ja som toto jedlo prvykrat uvarila cca pred rokom - vysielali ho v tv. Odvtedy ho konzumujem kazdy den a za ten rok som schudla takmer 25 kg. Aj som sa bala, ze ked to bude takto pokracovat, tak sa stratim, ale pri vahe 58 kg som chudnut prestala. Tuto vahu si drzim uz cely mesiac, stale je rovnaka. Som velmi stastna, mam bezproblemove vyprazdnovanie a navyse som sa zbavila prebytocnych kilogramov. Dufam, ze mi to vydrzi. Nebolo to sice chudnutie za 10 dni 10 kg ako tu niekto pise, ale zda sa, ze je trvale, a to ma pre mna vacsiu hodnotu.

vevericka

kocky... po tom vsetkom,co som si tu precitala o tomto cistiacom rizote,som sa tiez odhodlala a mam 2 den za sebou.Mne osobne chuti,takze sa to da v pohode zvladnut.Napiste ako pokracujete dalej a co papate v priebehu dna.

maťa

ahojte ja som to tiez zacala papkat od vcera mne osobne to huti no nevim ako to bude nadalej a ked nieco schudnem urcite vam dam vediet

drbko

to co je tu za zradlo fuuuj hnus gdo to ma jest ved z toho by som schudol uz len preto ze je to hnusne!!!!!!!!!!!!!

artex

ano, papkam a pekne chudnem. naozaj to ma nieco do seba. zatial zvladam, este mi to vzdy chuti. ja to jedavam na obed - nosim si do prace, mam to tak najvyhodnejsie. plet mam tiez peknu, ale to som mala aj predtym, takze to posudit nemozem. co ma ale prijemne prekvapilo tak to je vyprazdnovanie. uz som planovala hydrocolon a teraz som v pohodicke, nemusim ist nikam. ani by som neverila, ze taka obycajna vecicka moze tak vyrazne pomoct. neviem kto sem dal tuto temu, ale srdecna vdaka!!!

yvet

ahojte, baby! nemohla som najst tuto temu, aj ja to jem kazdy den, zatial som iba trikrat vynechala - bola som na svadbe a v prahe, tak sa to nedalo dodrzat. tiez som schudla, kolko kil ale neviem, lebo nemam vahu. ale je to citelne. na obleceni dost vyrazne, mam o jedno cislo urcite dole. celkom mi to zatial chuti. uz som si zvykla. ta plet je naozaj ovela lepsia. neviem z coho to je ci z tych vitaminov, lebo ved ich je v tom dost. a este nieco: nedavam si olivovy olej, ale slnecnicovy bio. myslim ze aj ten je dobry.

didinka

baby, mozete napisat niektora svoje skusenosti? ja to konzumujem uz dva mesiace. schudla som 5 kil a veeeelmi sa mi zlepsila plet. to som ani necakala. zo zaciatku som na to zabudala, ale uz je to taky ritual. davam si to hned rano na ranajky, vytiahnem z mrazaku, zohrejem a zjem. este chcem vydrzat lebo par kil by som este chcela zhodit. len by som rada vedela, co bude ked to prestanem jest. ci znova priberiem. tak ak niektora viete viac napiste.

sshk

tak na toto som naozaj zvedava :) neznasam rizoto,ale skusim to,mozno mi toto bude chutit :) mam obcas problem s vyprazdnovanim sa.precitala som to tu cele a nikde nikto nepisal o nejakom jojo efekte,ale pravdepodobne to ani nemoze mat,kedze to neni dieta,ze?