som otcom,ale...

RNG

tak,ako niektori muzi zdielaju pocity zien ciastocne v tehotenstve(sympateticke javy) tak zdielaju aj ichpoporodne depresie.
Nie je to az tak zriedkave.
...
Kazda nova situacia prinasa stress a stress vedie k depresiam.
Nepoznam ale nijakeho chlapa, zodpovedneho, ktory by si naraz neuvedomil, aka uloha ho caka a nezlakol sa jej.
Kedze ale nemame matersky cit ako zeny, ked nam daju prvykrat babatko do ruk, necitime ziadne uspokojenie ale strach, ze mu mozeme ublizit, ked je take malicke a bezzradne.
Nastastie to coskoro prejde.Trochu vitaminu B, poriadne bielkovinne jedlo s obsahom triptophanu a prejde to.
Vtedybsa muzi casto obratia na svojho otca pre radu a uistenie, co im obvykle rodicia daju a je po probleme aj bez psychologov.

frontman

ja ti celkom rozumiem
tiez som cerstvy otec syna (ma 12 dni)
aj ked ja nemam nejake depresie, ale tiez mi to dava zabrat zvyknut si na tuto situaciu
je to fakt velka zodpovednost
ale musis napisat viac, moc mi neni jasne, v com je tvoj problem

radana

Ked chytis to malicke babatko do narucia,tak verim,ze vsetok tento strach z teba opadne.Ved na to budete dvaja,aby ste sa o synceka postarali,tak coho sa bojis?

milinka.

Aaale, kam by si utekal....ved o chvilku budes mat doma maleho bezbranneho cloviecika, o ktoreho sa bude treba postarat a to spolu s manzelkou bez problemov zvladnes .... :)) Nerozumiem , co si akoze nahovaras?