štíhle stehná

Príspevok v téme: štíhle stehná
tlste stehno

ahojte...zacala som chudnut.schudla som asi za 2 tyzde 2,2 kg a 4 centimetre z bokov a asi 2 cm zo stehien...ktore su mojim velkym problemom =(zadnu stranu stehien pod zadkom mam strasne velku =( stehno mam 60 cm a chcela by som aspon 54 ako volakedy...ale neviem co mam robit aby som schudla zo stehien a spevnila...prosim napiste mi vase vysledky a poradte mi co je najucinejsie

bebaa

ahojte.ja mam stehno v najsirsej casti 58:( chcela by som mat 50alebo aspon 52 lebo toto je otras.skusim tie cviky na nohy,to kazdy den 400tych drepov? a nohy budu stihle?lebo ja tam mam tuku to musi ist het a to drepmi asi nepojde co? cvicim este na eliptickom trenazeri tak snad ked tieto dve veci skombinujem tak to pojde :))

dirtee

milacik, tzv plie drepy..najdi si na nete, urob tak 400 denne, je to akurat aby si nemala svalovicu ale nie je to ani malo

domča

ahojte :) vie niekto nejake super cviky na stehná co aj zaberu?? :) prosiim ...dakujem velmi pekne ...stehna ma najviac trapia :( Mam na nich svaly ale ked mne pripadaju tucne :( prosim dakujem este raz!

marrynka

ahojte....chcela by som poradiť nejaké cviky na stehná..prednú stranu stehien mám už dosť svalnatú ale príde mi,že ich mám teraz dosť tučné.nedá sa asi dosiahnuť efekt štíhlych ale svalnatých stehien zároveň však???

stehnisko

proste iba cviky? alebo si cvicila aj nieco aerobne? :-) ja zatial cvicim aj to aj to.. tiez mam 60cm na stehnach, hned pod zadkom.. a je mi z toho dost na nic hehe..
tak ja som sa chcela len informovat, akym sposobom sa to podarilo tebe heh.. je jasne, ze ja mam iny metabolizmus, inu strukturu svalstva atd.. ale tuku mam na sebe vela.. takze si myslim, ze sa to bude skor spalovat ako vytvarat.. aj tepovu frekvenciu pri cviceni si stale kontrolujem, a myslim ze je v poriadku.. teda podla tych vzorcov je spravna.. tak uvidime :-)

gretka

no vies, mne to pride kratka doba, lebo ja zhodim maximalne 3 kila za rok a mam problem to udrzat a to sa vobec neprejedam a poctivo cvicim, mam zlu genetiku. Pre mna je to teda kratka doba, pre ineho by nebola :) a mozes nam prezradit ake konkretne cviky? vdaka

tlste stehno

za aku ratku dobu???
ved som tu prosila o radu minuly rok v auguste a dnes je marec...to podla mna nie je kratka doba..

dala som to dole cvicenim na nohy..prajem vsetkym prijemny den a vela uspechov