štíhle stehná

Príspevok v téme: štíhle stehná
tlste stehno

ahojte...zacala som chudnut.schudla som asi za 2 tyzde 2,2 kg a 4 centimetre z bokov a asi 2 cm zo stehien...ktore su mojim velkym problemom =(zadnu stranu stehien pod zadkom mam strasne velku =( stehno mam 60 cm a chcela by som aspon 54 ako volakedy...ale neviem co mam robit aby som schudla zo stehien a spevnila...prosim napiste mi vase vysledky a poradte mi co je najucinejsie

stehnisko

a ako sa ti to teda podarilo? ktore cviky si cvicila?
ja bicyklujem a posilnujem na nohy.. akoze este kratko, takze necakam, ze to hned bude vidiet.. ale aj tak by som chcela vediet, ze co si robila..
bola by si taka dobra a popisala? vdakaaa :-))

ahoj3333

Tych je vela, v podstate pri kazdej asane- cvik v joge, pracuje viac druhov svalov, takze vzajomne sa napr. formuju stehna, zadok, brucho, ramena, chrbat, dvojita brada atd.
Pokial sa ti jedna iba o ploche brucho- ploche brucho z vlastnej skusenosti dosiahnes jedine tym, ze sa budes dobre vyprazdnovat- stolica- preto jedz co najviac vlakniny- ovocie, vlocky, celozrnne pecivo, jogurty.
Obycajne brusaky, ale nohy si v pravom uhle vyloz napr. na stolicku, ruky prekriz na prsiach a zaklad je dychanie- vylucne nosom- dychat pomaly na 4 doby- nadych pocitaj pomaly na 4, zadrzat dych na 4 a vydych tiez nosom na 4. Ked ides hore nadych nosom na 4, v polohe hore vydrz a zadrz dych na 4 a potom dolu spat na zem vydych nosom na 4. Velmi ucinne ovela ucinnejsie ako obyc. brusaky, tu staci max. 15- kazdy den.

ahoj3333

ssia, opat jeden vyborny cvik z jogy na vnutornu stranu stehien, ktory z vlastnej skusenosti zabera, ine cviky nezaberaju. Sadni si na zem, vystrete nohy pred sebou roztiahni ako len dokazes a rukami krocku pred sebou a predklanaj sa. Takto to ma vyzerat a dychat vylucne nosom,nie ustami, prave to dychanie zaistuje ze sa vam svaly krasne vyrysuju a budu stihle.

www.yogajournal.com

www.yogajournal.com

takto vyzera ten cvik-bojovnik na stihle stehna

ssia

pre mňa je aj aerobik, gymnastika a tanec geniálny na štíhlejšie stehná a zadok, na tú vnútornú stranu existujú extra cviky. ja cvičím z 1 českej webovej stránky na tú vn. stranu a zatiaľ to nejak extra nepomohlo, ale ešte to necvičím dlho a ani sa dlho už nemeriam, takže tak...

no a tá strava, to je samozrejmé...