MY DVAJA

aaaaa

suzuki2596, myslim si, ze ziadne sproste odpovede nepotrebujem, jednoducho je tato stranka stvorena na diskusie, tak sa mozem pytata na vselico, co si zmyslim, kolko mas rokov ty, hmm

businka

Co ja viem, ja mat na tvojom mieste chalana, ktoreho lubim, urcite by som ho chcela mat pri sebe :) pokial by si isla na babsku jazdu, je to ine..

aaaaa

no prave mi ide o to, ze keby tam siel aj on, cele by to bolo take vaznejsie, idem len s jednou kamoskou a ta by sa zase nudila...

madman

boze chod bez neho
co sa sproste vypytujes ....
mna napr. automaticky drahous zobral, ale zasa, chata je jeho, ale bola som tam uplny novacik, spolu sme boli 3 tyzdne a nikoho som nepoznala ... a bolo super, teraz su aj oni na kazdej mojej akcii - prepojili sme svoje partie navzajom :)

businka

Obrat si situaciu a zamysli sa, ci by to nevadilo tebe :) Ak mas normalnych kamosov, podla mna by nemali mat problem s tym, ze tam ides s frajerom, otazne je, ci ty tam vobec chces ist s nim. A ak nie, tak by som sa na jeho mieste tiez zamyslela, ci v tom nie je nieco ine..

aaaaa

lebo ak to niekomu poviem, hned sa kazdy pyta, ci sme sa rozisli... to preto, ze mam priatela, musime byt spolu vsade??? 24 h nonstop???

aaaaa

ale prave o to ide, ze ho nechcem vziat, kvoli tym ludom, co tam budu, nepoznaju ho vobec, to by si mohol kazdy vziat kazdeho potom... len ci sa vam to zda cudne alebo nie, ak niekomu poviem, ze na chatu idem sama na dva dni