Preco To uz nechce?

Príspevok v téme: Preco To uz nechce?
nedokonala

Mozno to poznate - chodite s chalanom uz viac ako osem mesiacov, je vam spolu dobre, rozumiete si, milovanie s nim bolo bozske... lenze Bolo... Vobec ste sa fyzicky nezmenili a jeho uz odrazu nenapada tak casto, aby sa vas dotykal, proste uz nema potrebu sa s vami milovat tak casto, ako predtym, vlastne... Ho to nenapada uz vobec, ako keby uz nemal potrebu milovat sa. Je to zufaly stav, hlavne ak vy by ste sa milovali stale... sex je pre vas potreba, nieco bez coho nemozete byt. Poradte mi, prosim, co s tym, ako mu vratit sexualny apetit? Je to surne, uz ani nepamatam, kedy sme mali naposledy sex... Dakujem za vase rady a pochopenie.

moniqa87

co robime? ja som s tym mojim len 3 roky a to je tiez este skoro na stereotyp, alebo nezaujem, praveze sa to stupnuje, ale nic extra pre to nerobim... to musi byt v nom, neviem si predstavit chlapa ktory by to nepotreboval... asi si to ten tvoj castejsie robi rukou, ved sa ho na to spytaj... nic ine ti tu neporadime ako... POROZPRAVAJ SA S NIM... my nie sme jasnovidci aby sme vedeli preco nema zaujem, mozeme len odhadovat, zistit to mozes len od neho

nedokonala

panama a ty si fakt myslis ze mi to povie? ako keby som sa s nim o tom uz nerozpravala... kecala som s nim o tom milionkrat

panama

Ja nechapem jedinu vec .PRECO SA PRE ZIVEHO BOHA NEPOROZPRAVAS O TOM SNIM KED SI TAK SKVELE ROZUMIETE AKO TU DOOKOLA TOCIS .... KTO MA VEDIET PRECO TA IGNORUJE LEPSIE AKO ON SAM ???!!!!!

madman

mozno je to aj tym, ze ste prilis casto spolu ... alebo moze byt prepracovany, v strese, to tiez chlapovi nepridava na tuzbe po sexe ...

nedokonala

Baby a co robite aby po vas vasi chalani stale tuzili? existuju na to nejake triky? lebo ja som uz vyskusala fakt vsetko,co ma napadlo a neuspesne:( je to moj druhy vaznejsi vztah a nechcem onho prist len kvoli tomuto problemu. Milujem ho, on mna tiez stale mi to hovori, dokazuje... Nechcem to skoncit a inu urcite nema, lebo vacsinu casu travi so mnou, ci uz v praci, vonku, alebo doma a ked akurat nie je so mnou, vzdy mi povie co robi, kde je, len tak sam odseba, nemusim ho vobec nutit...

micinka236

fuuu moja ja zazivam to iste po 7 mesiacoch az na to ze ten sex obcas este je.. Nazyvala by som to ze sa hlada a boji sa trvaleho vztahu. Chyba mu flirtovat a dostat ine a uvazuje co je lepsie,, ci vratit sa k tejto zabavke alebo mat vztah s babou ktora je skvela a zabudnut na pipky...

moniqa87

ked po osmych mesiacoch nejavi zaujem o sex, tak to absolutne v poriadku nie je a ak si v ostatnom skvele rozumiete, tak to je podla mna naznak toho, ze by ta chcel skor za kamaratku ako partnerku... pozor na to po 8 mesiacoch tam nema byt aky stereotyp...

mia

chyba je mozno aj v nom, mozno ma nejaky sexualny problem, alebo ma inu a nevie ako ti to povedat...ja mam ten problem ze sex s priatelom ma nebavi, lebo nemam z toho nič, takze robim to len preto ze on ma chut, a aby mal radost....takze skus sa s nim porozpravat, mozno to nic nie je

nedokonala

ee, on nie je ten typ, nedokazal by ublizit, podviest. Tomu velmi neverim. Nemohli by ste mi prosim dat nejake rady co sa s tym da robit? ako zlepsit tuto situaciu? mozno je chyba vo mne a ani o tom neviem. Rozchadzat sa nechcem, milujem ho, vo vsetkom ostatnom si skvele rozumieme. Co robite vy kocky aby po vas partneri saleli?

lilinka

Osem mesiacov je teda sakramentsky kratka doba. Proste este nie je pripraveny na dlhodoby vztah, hlada sa a mam dojem ze hlada aj v inej posteli...bohuzial. Dnesne mlade cerstvo dospele kocky nevedia, ako s chlapmi mavat, aby po nich saleli stale. Su vzdy k dispozicii, zniesli by im modre z neba. Takto sa vsak babenky daleko nedopracujete :))