Suchá pokožka celého tela

mjanik

miesto hľadania mastičiek vyhľadajte akupunktúru,nech vám preliečiť trávenie ,a orgány ktoré majú zvlhčovať ,alebo orgány ktoré príliš vysušujú

cranberrii

mne sa tiez supe cele telo a dokonca mam uz aj lupiny co som aspon pred tym nemavala:( pouzivam erevit emulziu - tim sa natieram aspon 2 razy denne cela a sprchujem sa len v skoro ladovej vode narychlo. ked sa natriem emulziou tak som si uz asi aj 2x nohy oholila lebo inak sa to neda..

evitka001

na telo určite olivový, , mandľový, marhuľový alebo kokosový olej napr. od Nobilis Tilia. Olivový kúpiš v lekárni za cca 75 Sk - , tie ostatné v bioobchodoch alebo na nete tie sú už okolo 200 Sk, záleží od balenia. So suchou a citlivou pokožkou zápasím roky a oleje mi úžasne pomohli. vrele odporúčam. Na tvár momentálne používam prírodnú kozmetiku alverde, dá sa kúpiť v DM, tiež je dobrá. Sem tam použijem olej aj na tvár, najmä na noc. Dokonca po marhuľovom sa mi vyhladili aj jemné vrásky, obsahuje kopu vitamínov. Oleje treba vmasírovať do vlhkej pokožky po sprchovaní, vtedy nemáš žiadny pocit mastnoty.

meduska

jednoznačne ti odporucam BIODERMU - modrú - z lekárne-okolo 350sk
Odporučila mi ju kozmetička a hlavne v zime mi uplne praska koža-vyzera to ako popraskana hlina-ja som velmi spokojna
Inak-zacala som vela pit-vodu a ustupilo to-musis zvlhcovat aj z vnutra

j

Vyborne je aj telove mlieko s ureou od Eucerin a aj Lipikar od La Roche Posay. Obe su na velmi suchu pokozku a bez parfemu, takze nedrazdia zbytocne pokozku. Mam s nimi dobru skusenost a pouzivam ich uz dlho. Dostat ich v lekarni. Cena cca. 400 Sk.

tutula

Ahoj, mala som presne ten isty problem ako ty, som sa cela supala a poradili mi krem od neutrogeny sice je drahy stoji 300sk ale je vyborny. Dva krat som sa s nim natrela a sucha pokozka bola prec. Mozem odporucit. Ak chces este nieco vediet kludne mi napis maila babetko@atlas.sk