ja vas potrbujem..pomooooc

hraha

posluchni rady tu skusenych poradcov:)-inak vraj sa to stava u partnerov,ked nemaju pravidelny pohlavny styk-ked sa potom milujete aj viac krat po sebe v kratkom obdobi...gynekologicka kamaratke odporucila len trosku ubrat,vraj radsej si vychutnat raz,ale o to kvalitnejsie milovanie a nie dohanat cez vikendy cele tyzdne-jej slova:)

skusenejsia pani

madman, sgh, zdravim vas moje kamosky z inych tem ...tu som pod inym alias menom...ale pacilli sa mi vase velmi citlive prispevky v kategorii ozaj najskusenejsich zien...dufam, ze sa madman da na tu zurnalistiku...(alebo na to pravo ako som ti radila v inej teme:-)))

skusenejsia pani

za prve: pi urologicky caj, pripadne zihlavovy ak nemas nijaky iny, objednaj sa ku gynekologovi alebo cke...
z mocu ti zisti, ci nemas zapal a nepotrebujes antibiotika...
...moj gynekolog vravi, ze ak je to staly a zdravy partner, tak to mas chorobu, chichichi vola to medovych tyzdnov, ked je prilis vela sexu a tvoja vagina na to este nie je zvyknuta...cize mas podrazdene mocove cesty, do ktorych penis narazal...ak ti to preslo bo jednom dni urologickeho cajickovania, tak toto bola pricina, ak bolest nepresla, tak mas zapal...
..len sa teraz casto nesprchuj s mydlami, lebo mozes dostat mykozu...
...preventivne si daj 3 cajove lyzicky bieleho octu do 1 litra teplej vody a preplachni si vaginu -- toto ta moze troska postipat, tak kludne si mozes oplachnut cistou vodou ...
takto prirodzene zabijes bacily, lebo pamataj, ze ocot neskodi ani ked ho vypijes v takomto riedeni...toto mi tiez poradil moj velmi skuseny gynekolog..ktory mi radi uz 10 rokov...
pomohol aj mojej dcerke na svet...
...stipat ta moze aj od prechladnutie, cizevelkeho podchladenia...vtedy by som urcite sla na gyndu a brala antibiotika...

sghu

micinka9 , su to urcite tie mocove cesty, nemusis sa bat. Mam to teraz aj ja, boli a stipe ma pri cikani, hlavne tak ku koncu. Uz som to raz mala, lebo som velmi nachylna na taketo veci. Pomoze tomu par dni nesexovat a pit urologicky caj. To predavaju v lekarni. Neboj :}

micinka9

ludkovia velka vam vdaka....ste ozaj super...a sexovat 100% nebudem...posluchnem vase rady...a rodicom asi nic vraviet nemusim...DAKUJEM

micinka9

mam to povedat rodicom?..bojim sa..ze je to nieco ine..a ze ma nasi zabiju lebo som spala so svojim priatelom lebo oni to totiz nevedia