strašné vlasy...

Príspevok v téme: strašné vlasy...
mirka1111

som úplne zúfalá z mojich vlasov, mala som nádherné dlhé vlasy, a dala som sa ostrihať a teraz mám krátke a ten strih je strašný, je to taká postupka že tie vlasy vpredu mi siahajú sotva po koniec tváre a potom zrazu tie ostatné už sú dlhšie no vyzerá to otrasne.. neviete poradiť nejaký účes z takých vlasov?? rozpustené sa nosiť nedajú lebo to vyzerá otrasne. a neviete niečo z čoho rýchlo rastú vlasy? neviem čo mám s nimi robiť idem sa z toho zblázniť..

maltipoo

prosim vas neviete kolko stoji sampon na urychleny rast vlasov????a predavaju ho v drogerii alebo v lekarni?????dakujem

lea.

aspon si uz ponaucena, ked ta nabuduce chyti zachvat strihania. Nos vlasy v gumicke a ako mnamka pise -rozne gumicky hovadinky do vlasov, ani sa nenazdas, budu zasa dlhe. Umyvaj si ich brezovym samponom

anezka

nooo asi preto nikdy nechodim ku kaderniicke..... ved oni akoby len chceli doripat cloveka ... ved ani strihat nevedia.... cest vinimkam....

mnamka

co sa tyka tych ucesov , nos rozne celenky a sponky a gumicky-skratka nieco co hned vrazi do oci a odputa pozornost od tvojich zle ostrihanych vlasov

mirka1111

ďakujem.. o tom predlžovaní som už rozmýšľala, ale toľko peňazí nemám, je to strašne drahé.. neviem čo mám robiť, som z toho taká zúfalá, nedokážem sa kvôli tým vlasom ani pozrieť do zrkadla...

liinka

mirka ak mas na to sponzora skus predlzovanie vlasov... aj ked je pravda ze to nici vlasy ale mozno budes spokojna... na rast vlasov aj na kvalitu je velmi dobre uzivat zinok :) vela stastia