Pri moceni ma strasne boli...

cikat :)

nooo neviem ja to mam 3 den... a pila som urologicky caj asi 1.5 l denne... a zda sa ze ma to uz preslo.. uz ma to neboli pri cikani... ale este mi treba niekedy casto chodit n wc... je to normalne??? a dosli aj kramy... tak dufam ze to uzbude ok.. co si o tom myslite???

cikat :)

kajka... hmm asi zajtra tam zajdem... ked to neprejde to zajtra .... nikdy som si na toto nedavala pozor... ale odkedy som prechladnuta viem aka je to bolst..vsetky dievcata ktore to citate NIKDY TOTO NEPODCENUJTE!!!!... mi co sme to zazili vieme o com hovorime.. tak len predsa zajdem ku tej doktorkeee..:)))

madman

tak ja dufam, ze nie som prechladnuta, odkedy som s drahym, mala som to asi 3 krat, ale bez bolesti, len strasne nutkanie na cikanie a vzdy ma to prejde do vecera .. takze myslim,ze to je fakt len prilis naruzivym sexom ... :)

kajka

no dievca tak ti poviem...pred dvomi tromi tyzdnami som sa z tohto akurat vyliecila..zacalo to tak ze som sa nevedela poriadne vycikat stale to akoby zastalo...tak som zacala pit caj a zohrievat sa...na druhy den ma to zacalo pri cikani strasne boliet a rezat bolo to hnusne.. kupila osm urinal..preslo to asi na den to bolo lepsie potesila som sa ze ako fasa..ale potom som sla na intrak a v noci ma tak strasne zacala boliet ladvina ze som skoro umrela..nevedela som sa ani pohnut.chcela som si zavolat sanitku ale vykaslala som sa na to dala som si ibalgin..strasne to bolelo ale zaspala som nejako ale na druhy den som hned isla domov prisli pre mna nasi..toto urcite nepodcenuj...bez k lekarovi skor ako dostanes neskutocne bolesti..mna lekar povedal ze mam riadny zapal moc.mechura a keby pridem neskor tak az zapal ladvin..neber to ze dam urinal a vyliecene..vazne ti vravim je to strasna bolest ked sa to zhorsi neprajem ti to...utekaj k doktorovi!

cikat :)

mia... mne aj mama povedala ze mi mozu meskat z toho... tak dufam ze kramy dojdu mnooo... tak pojdem ked tak ku doktorke ked nepomoze cajik... a uvidim .. a pijem caj a zda sa ze pomaha...:)))

madman

buhuu, ked som to citala, tak som bola rada, ze som uz ja nemala dlho problem a po vcerajsom vydatnom sexe zasa ... ale 1,5 litra cajiku a sedaci kupel v repiku sa zda, ze zaberaju ... :)

mia

mne z toho meškali krámy asi tyžden, ale to som brala silne antibiotika...a ten caj pi aj ked si budes mysiet ze si z toho von, a poriadne to vyliec, lebo ak to raz poriadne nevyliecit uz sa toho rychlo nezbavis, a ak ti môzem odporucit kup si brusnicovy urinal, a uzivaj ho dlhsie, ja som ho mala tak preventivne, ale nekupuj si sirup, tabletky su lepsie, mne to pomohlo

cikat :)

hmm hej pijem ten caj... a tak pomohlo to uz kusok... uz to tak neboli pri moceni.. a ku doktorke by som mala ist?? a ked mi prejde z toho caju tak asi nemusim nie??... a neviete ci z toho nemeskaju kramy??? to by som raa vedelaaa...

mia

mas zápal močových ciest, byť tebou tak to začnem rychlo liečiť, ja som to mala prvýkrat na jar, a od vtedy už asi dvakrat, lebo som to poriadne nevyliečila, pi vela urologickeho caju, a chod si dat urobit aj rozbor mocu k tvojej doktorke, a da ti aj antibiotika, a nenos ziadne kratke tricka, a nesadaj si na nic chladne lebo sa toho nezbavis rychlo, a hlavne poriadne to vyliec, a aj ked si budes mysliet ze si z toho von, davaj si pozor na krize a kde si sadas...neprajem to nikomu, oblicky su najhorsie, a aby si nedostala zapal oblicky, ja som skoro o nu prisla kvoly tomu