Hygiena penisu

Príspevok v téme: Hygiena penisu
fantom

Muže mi někdo zkušenější pomoci jak správně na hygienu penisu...je to asi zvláštní dotaz, ale zřejmě jsem to dříve jako hodně mladý zanedbal, moc jsem penis po masturbaci neomýval a jakoby se mi na spodku žaludu usadil pruh zaschlého spermatu. :-( Nemuže na to mít vliv i čůrání a stékání exkremetnů po předkožce? Zkrátka když stáhnu předkožku, žalud hrozně páchne. Co s tím? Děkuji moc za vřelé odpovědi a žádné posměšky...byl jsem holt mladý a nezkušený. :-)

4patko

Ja sa chcem opitat ci ja dobre umivam si penis.Dam si dole predkožku a dam penis pod vodu.Vajca:dam si sprchovaci gel na hubku a umivam ich z hora na dol a tak mi potom fajne vonaju.

Mako7771

cavte mne ja mám na penise biele bodky a ked si posucham po nich tak sa zosuchaju ako nejaka tenka blanka a potomto mám zacervenané a svrbí to pomožte mi

dark smile

prosim vas ... ked sa dotknem svojho "zaluda" strasne to drazdi jeto normalne? lebo naozaj neviem ma byt cerveny?

anonym777

vyskusaj umyt v borovej vode a ked mas kvasinky tak pimafucort na predpis velmi dobra mast uchovava sa v ladnicke

martin bb

Ahoj .Nedavno sa mi na predkozke na kusku urobila cervena skvrna a na nej su ako keby male pluzgieriky a dost to boli pri stahovani predkozky nevie mi niekto poradit co to moze byt...umyvam sa pomaly viac ako baba cize hygienu mam.dakujem

ako

Ahoj tak no aj ja mam ten problem ze mam na penise take biele bodky trva to asik nejaky ten ruočik a tiež neviem čo s tym?pravdu povediac sa hambym s tym ist lekarovi tak vas prosim ak niekto vie čo mam robit nech mi necha odkaz lebo fakt by som mu bol vdačny naozaj tak mam pocit ze by mi to mohlo sposobit to ze som dlhšie chodil s vlhkymi trenirkamy alebo som to chitil od nejakej zenskej higienu nemam nejak zlu myslim si.

dannydee

Ta \"bílá věc\" není žádné stigma, ale smegma (stigmata jsou krvavé rány, které se (prý) některým lidem objevují na místech těla, za které visel Ježíš na kříži :o)
Každopádně mám obdobný problém, kdy ráno si \"ho\" umyji a už večer má specifické aroma (které je spíše slabší, ale je). Řeším to zvýšenou hygienou, tj každý den si \"ho\" jednou či dvakrát opláchnu, resp, důkladně promnu žalud i předkožku pod tekoucí vlažnou vodou. Taky pomáhá, si \"ho\" ráno umýt a proti \"vůni\" večer (třeba po celodenním sezení v práci) se osvědčilo si ho po umytí lehce natřít i obyčejným lubrikačním gelem.

fuxik

Ahojte mam taky problem v koncom leta som bol 4dni bez hygieny a chytil som pliesen na predkozku.Natieral som si to canestenom potom mi to zmyzlo ale po kratkej dobe sa mi objavilo zacervenanie zaluda aj predkozky a je to dost neprijemne.Natieram si to stale pomali to zmyzne uz sa zda byt vsetko v poriadku ale ked si to raz dvakrat nenatriem je to spat co mam s tym robit?prosim pomozte dakujem

niekto

fantomas to bude asi najlepsie ...

velkababa hmm ja som pocul taku teoriu ze spravni chlap ma smrdiet aj s fotky :D :)