Ľudské blchy

Príspevok v téme: Ľudské blchy
katka215

Chcem Vas poprosit o rada. Mam 18r., nie som Romka, zijem v hygienickom prostredi, avsak odniekial som chytila blšky vraj. Tak mi to aspon lekarka povedala. Myslim si, ze to moze byt aj z jedla, ale ja nie som lekar, takze... Na bokoch mám niekolko vpichov ako keby od komarov. Dalej 2 na lavej nohe, 1 na pravej. V lavej nohy mi uz nieco aj zmizlo. Na brade sa mi jedna ako kedy vyrazka objavila tiez, aj 2 na pravej ruke. Na 4. miestach sa mi spravili aj take vacky. Je to dobry signal, ze sa to zlepsuje? Ako sa toho zbaviť. Dnes som mi uz nic nepribudlo. Dala som si oblecenie, ako aj periny vyprat, povysavala, vyumyvala podlahu so Savom. Ako sa mam rychlo vyliecit, ako je mozne, ze aj napriek cistemu prostrediu, v ktorom zijem som to ich vraj chytila?

Dakujem za radu :(

jajka001_

zije to v posteliach, v ramoch postele, zivi sa to vasou krvou, pije to len v noci, podvecer...treba zavolat odbornikov sami sa toho nezbavite. asi budete musiet vyhodit postele a postelne pradlo

laska-83

Dobry den uz asi mesiac mame u nas doma dost velky problem a nedokazeme si s tym poradit.moja mama surodenci a aj ja sa stale rano zobudime dostipany.prezreli sme postele,paplony,zahlavky a dokonca a postelne obliecky no nic...vobec nic sme nenasli.vsetko sme dali vyprat...no kazde rano sa to opakovalo.nevedeli sme si to vysvetlit.az napokon som raz v noci prisla do svojej izby odkryla paplon a pod nou som nasla dve blchy no problem je v tom,ze oni vobec neskacu.zacalo to utekat no nie skakat.objavuje sa to vzdy len v noci...vyhadzali sme postele,madrace.kazdy den si dokladne vysavame izby pouzili sme vselijeke spreje no nic...prosim vas mozte mi povedat co to je a ako b sme sa toho mohli zbavyt.dakujem

katka215

Nemyslim si, ze ze su to vsi. Zijem v panelaku, v miestnosti, kde spim nemam koberec. Dnes som spala v obyvacke a nic mi neprbudlo, brat spal s izbe nic sa mu nestalo. Z celej rodiny som trochu chytena len ja. V lekarni som si kupila nejaky sprej, pouzila ho do vlasov preventivne a nechala posobit.Nic nepribudlo, dufam, ze ani nepribudne.