v kolkych rokoch treba ist na 1. gyn. prehliadku??

vikuska

ale sak ti dospelacky gyn. su aj detska som citala takze mozem ist k normalnemu ale spravi mi vysetrenie ako detsku ne?

vikuska

mno ja mam us kramy asi 2,5 roka a mam kazdy den normalne sak ako ksoro kazda baba ma bolieva zo zaciatku kramov brucho ale toto ma bolieva jako chce ne pravidelne
a tie kvasinky to je ten vytok al. tie bolesti?

erikana

ja som isla na gynekologiu az v 22,nemala som predtym ziadne problemy,ale usudila som,ze by uz boo nacase ist na preventivnu kontrolu,musim byt zodpovedna zena k svojemu zdraviu.Ako mam priatela,chodim pravidelne a tak to aj ostane

machulka006

kvasinky to nebudú, ale ak máš pravidelne každý mesiac bolesti a ešte nemáš menštruáciu tak choď...
od 15tich patríš k "dospeláckemu" gynekologovi, a nie až od 18tich ako písala sajuri...
ale ty ešte k detskej...

sajuri

vikuska,v 14 vobec neni neskoro,mozno ze aj skoro ak nemas nejake vazne problemy a do 18 rokov patris k detskej gynekologii a nie k normalnej dospelej.ja mam skoro 21 a bola som raz v zivote v 20 rokoch u gynekologicky akeby som nepotrebovala predpisat hak tak tam nejdem este dodnes asi...

vikuska22

powazuje sa za problemy to ze mam taky biely vytok taky moc ani nesmrdi a ma taku kasovitu hmotu, bolieva ma bucho tak raz za mesiac tam de su vajecniky a maternica a mam tvrde brucho?? hm co amm robit? mne kecali take baby ze oni boli normanle v 14.rokoch ta co mam robit?

[zruseny12]

tiez si myslim,ze az budu nejake problemi,naco zbytocne chodit niekde aby do teba rypali...v takom mladom veku...