2 tyzdne po rozchode

samsung

teraz som si uvedomila, ze vlastne tato tema nieje o tom :( baby prepacte, ze vam to tu kazim :(
drzim vam vsetkym palce, aby ste ten rozchod prezili a cim skor sa z toho dostali :)

samsung

hmmm to je dost. taketo roky sa nedaju len tak lahko zahodit za hlavu...
skus sa poriadne zamysliet, vazne ti vztah neprinasa radost? si naozaj taka nestastna? Myslis, ze by si sa dokazala s nim rozist?
Ja,ked som na tom podobne, tak si kladiem tieto otazky. PORIADNE si to necham ulezat v hlave. a poviem ti, vacsinou dojdem k zaveru, ze nikto nieje dokonaly, kazdy ma svoje chyby. priatel tiez musi znasat moje vykyvy, nalady a berie ma taku aka som. a ja jeho na oplatku :) milujem so vsetkym co k nemu patri :)

noonaa

sme spolu rok aj 8 mesiacov...ale pozname sa uz 4 roky... a nejak sa rozchadzame v nazoroch a buducnost,on len kariera a ja bokom a uz mam toho dost,len placem,nemam ziadnu radost zo vztahu....a tak,to je na dlho,len rzmyslam,kde je ta miera tolerancie a ci uz je toho fakt dost,alebo ci prehanam...a ci tieto pocity,co tu opisuju ludia po rozchode,stoja za to...a vobec,chaos mam

samsung

a dlho ste spolu? ako dlho mas uz ten pocit? urobila si nieco zle?
ja som bola vcera opita a porozpravala som mu take veci...o boze, ked si na to spomeniem :( vlastne vela si toho nepamatam :(

noonaa

bola by som rada,keby som ta krava bola ja,ale ked sa na vec pozriem zo vsetkych stran,vychadza to zial opacne :(((

evaa

eunomia, ja ta chapem. Po rozchode som bola priserne otravna pre vsetkych blizkych, lebo donekonecna som rozoberala preco, zaco, naco, vedela som sa bavit len o nom...Cele dni som len s niekym o tom hovorila, vzdy s inym clovekom, zaradom...Zle som spavala (chodila som spat neskoro v noci), plakala som...Trvalo mi 5 mesiacov sa z toho dostat a dostala som sa z toho tak, ze som spoznala terajsieho partnera a velmi sa zalubila a byvaly mi je uz roky ukradnuty. Takze len ten cas. Prve dni a tyzdne su najhorsie, 2 tyzdne je velmi malo na zotavenie sa.

eunomia

Je mi tazko, bojujem stale so svojimi myslienkami. Snazim sa nemysliet na neho ako na cloveka ktoreho lubim, lebo vtedy len tazko viem udrzat slzy. Zahanam myslienky, rozpravam sa s ludmi, snazim sa naplnit moj cas ako len mozem. Tiez som si myslela, ze ma bude lubit vecne. Boze aka naivita. Keby sa mi aspon zhnusit chcel .. ale zatial ani naznak. :-(((((

tina

chlapi su strasne svine.... bohu zial uz aj baby zacinaju byt take... divna doba... kazdy kazdeho podvadza.... a potom sa vsetcia cuduju, ze su nestastny....