2 tyzdne po rozchode

bobinka

joj zlatko ale ja som nevedela že on ma aj inú babu...dokonale to maskoval a on vlastne prišiel od nej a miloval sa uplne v pohode so mnou...a či ho mám rada?? ved som stále do toho idiota blázon...ale už sa to lepší,ako vstanem ráno tak mu hned v duchu znadám,nadávam nanho celý deň a sms mu sem tam odpovedám ako mi je super bez neho a ako som rada že ho konečne nevidím...potom sa vyplačem a zase ho popreklínam...je to chrapúň a dosť.

petulika

bobinka,to by som asi nevydržala,keby bol so mnou a ešte aj s inou zároveň..
reaguješ na jeho sms? máš ho ešte rada?

bobinka

a mna miloval ,spali sme spolu a zároveň sa zalúbil a spával aj s druhou,ja som odišla ona zostala a on teraz vypisuje sms....už mi je lepšie a začínam ho nenávidieť..hajzel jeden opuchnutý

petulika

ahojte baby! tak táto téma vystihuje moju situáciu-som presne 2týždne po rozchode..:(
Tiež situácia, že ma prestal ľúbiť..stále si kladiem dokolečka otázku-ako mohol?Veď ma tak moc ľúbil a teraz sa chová ako dobrý kamarát,ale neviem dokedy to tak vydrží.. keď ja na neho stále myslím inak ako on na mňa:(

[zruseny12]

...chapem ta,lebo ja som zazila to iste,ale uz v manzelstve...len trochu iny pripad...tiez pre okolie stastny manzelia,ale on ma podvadzal rok bez toho aby som to vedela...nechce sa mi vypisovat...casom sa s toho dostanes,ale viem, ako ti je...pekny den ti prajem...

eunomia

Mali sme vo vztahu posledne mesiace take prazdno. Dvaja ludia pri sebe, pre okolie ten najzalubenejsi par a predsa vzajomne nepochopeny. Bolo to ako by mi zapichli noz do srdca. Vedela som, nas vztah nie je v poriadku, ze sme pred sebou uzavrety, ale nevedela som ako to zmenit. Snazili sme sa, ale prestal ma lubit.

[zruseny12]

viem,ze to moc nepomaha,ked clovek strati milovanu osobu,ale jeden clovek mi povedal...PRE JEDNO KVITI,SLUNCE NESVITI... a na to aby clovek,zabudol treba cas,niekto ho potrebuje malo,niekto viac...