Plávanie s tampónmi počas menštruácie...

ťuťmona

Do vody môžeš isť,len čo nato povedia žraloky a všetky mikro a makro dravce,ktoré sa budu tlačiť za rozkladajucou sa krvou...môžeš nato doplatiť--buď životom-žralok,alebo mäsožravym parazitom a ani to nezbadáš,su to také malé dravce,ktoré sa Ti dostanú i do podbruška a bez letenky to dovezieš domov a u nás Ti lekari nepomôžu,lebo to nepoznaju-stalo sa mi niečo podobné!!!Brala som lieky,zabrali,prestala som,zas sa to množilo a tak som musela zohnať lieky za 800€ z tej krajiny! Drž sa a radšej sa opaluj!

dancaBB

karinnnnn podla mna nie...to sa ti moze stat aj mimo menzesu ze nahodou nejaka infekcia..ale podla mna ci mas tampon alebo nie to je jedno...ked je nieco vo vode tak nejaky tampon tam vela neurobi...ale mne sa bezne stava ze prestanem krvacat a potom zas zacnem ..to je normalne...pokym nebudes mat nejake svrbenie alebo bolesti tak je to oki

karinnnn

chcem sa opytat, ci mozem dostat nejaku infekciu, ak som bola plavat ku konci menstruacie bez tamponu, krvacanie uz prestalo, tak som si sla zaplavat, ale teraz mam strach, lebo zasa kusok zacalo, prosim poradte....dakujem

sydney

tampony mozes kludne ouzivat,len fakt hned to potom ako vyjdes z vody treba vymenit. ja som spravila zasadnu chybu a prvykrat som ich pouzila (teda nieco ako pokus) na dovolneke pri mori,ale to som bola panna,bolelo to,nevedela som to,a az po case to slo,ked som to furt skusala,a teraz pouzivam iba tampony - obmedzovat sa koli vlozkam?no nehrozi:)

juva

Takže si asi kúpim ešte aj tie najmenšie keď hovoríte,že by to išlo potom ťažšie keď by som bola už "suchšie"..Hádam to dobre dopadne.Zajtra vyrážame,tak ďakujem za rady.:))

Hapacabanna

Uplne v pohode.Ak ti tampony neprekazaju,tak kludne.Ja pouzivam Tampax s umelohmotnym aplikatorom,je to hygienickejsie a lahsie si zavedies tampon na spravne miesto.