Hodgkinov lymfom - forum

Príspevok v téme: Hodgkinov lymfom - forum
marusa

Ahojte,
hladam ludi, ktori sa liecia alebo sa liecili na Hodgkinov lymfom, aby sme si mohli vymienat skusenosti, rady, dolezite informacie, alebo len tak si pokecat. Ja som sa liecila pol roka, brala som 6 cyklov chemo a 15 x radio, choroba ustupila do uplnej remisie. Odvtedy mam stale nejake zdravotne problemy, znicili mi imunitu, ale postupom casu sa to lepsi. Pocas liecby i po nej som mala k dispozici velmi malo informacii, v podstate len tie od lekara-onkologa. Postupom casu som a dopracovala k roznym kniham, konzultovala s lekarmi, ktori mi odporucili aj prirodne doplnky na podporu liecby. Bola by som rada, keby ste sa ozvali, ci uz ste priamo pacienti, alebo pribuzni, ci priatelia, pretoze viem podla seba , ze dialog a to, ze clovek vie, ze nie je sam, velmi pomaha. Prajem vsetkym vela zdravia a trpezlivosti. Marusa

Súvisiaci obsah

damian

Edward Griffin prišiel k záveru, že dlhodobé prežitie (viac ako päť rokov) sa dá očakávať v priemere u 15% prípadov, kedy rakovina metastázovala, ak sú títo pacienti liečení B17 ako hlavnou terapiou. Je to úspech v porovnaní so štatistikou ortodoxných terapií, kde úspech dlhodobého prežitia je len jeden z tisíc prípadov. Odkedy Griffin oznámil tieto údaje, urobilo sa pár pôsobivých pokrokov v štruktúrovaní režimu, od ktorých sa očakáva, že zvýšia tieto štatistiky prežitía.

Binzel P E Alive and Well, American Media, 2000.

Day, Phillip (1997) Cancer - why are we still dying to know the truth.

damian

Skoda ze tu nie je priestor na to, aby som zverejnil emaily od pribuznych ludi, co podlahli tej Tvojej liecbe, LEK, alebo na dlhorocne nasledky genocidnej onkologie. Skoda, ze firma sponzorujuca lymfom.sk tieto umrtia nezverejnuje na tej svojej stranke - nic tam nerobia, len oblbuju ludi. Pytaju sa jeden druheho, PRECO MAME LYMFOM? a KED JA TAM NECHAM PREDNASKU DOKTORA JONASA O TOXICKYCH VPLYVOCH STRAVY A PROSTREDIA, NAIVNI DISKUTUJUCI TO SIKOVNE VYMAZU. AKA HLUPOST NARODA. Je to na zaplakanie pozerat sa na tu hlupost ludi a na to, ako ta firma tu hlupost a najivitu zneuziva. V prospech miliardovych ziskov. V prospech par vyliecenych ludi a mnohych otravenych, dokalicenych.

RNG

Ako som povedal, o Burzinskeho metode nepoznam detaily. Mna osobne velmi nezaujimala, lebo je pridraha pre bezneho Slovaka a poznam hromadu doplnkov, ktore su efektivne na rakovinu a cenove pristupne.
Naviac nepotrebuju lekarov na administraciu, tak ako hydrazin sulfat, peroxid vodika,intervenalny vitamin C a ine spomenute protirakovinne latky.
Tj ja som sa sustredil na potravinove doplnky v prvom rade,ktore mozno brat bez bocnych skodlivych ucinkov doma oralne, nie na lieky.

huncut

RNG na Buphenyl mi nic nevyhadzuje, nebude to Biphenyl?

,,,no a tu je toto: Aminocare A10 ® Cell Protector

Effective as of today, Aminocare Extra will no longer be available. Účinný ako dnes, Aminocare Extra už nebudú k dispozícii. We still have a few boxes of Aminocare Extra in stock for European customers only. Máme ešte pár krabíc zo Aminocare Extra na sklade iba pre európskych zákazníkov.

"click here to see what Dr.Julian Whitaker has to say about Aminocare " (PDF) "Tu si môžete prezrieť, čo Dr.Julian Whitaker má povedať o Aminocare" (PDF)

Aminocare® A10 (Patent Pending) Cell Protector is a dietary supplement designed by Dr. Stanislaw R. Burzynski MD, Ph.D. Aminocare ® A10 (patent prihlásený) Cell Protector je diétny doplnok navrhnutý Dr Stanislaw R. Burzynski MD, Ph.D.

Aminocare® A10 is a mixture of amino acids, amino acid derivative and vitamin B2. Aminocare® A10 supports the defense system of the body, contributes to the regulation of normal cell division and protects the body against toxic insults.* Aminocare ® A10 je zmes aminokyselín, aminokyseliny a derivát vitamínu B2. Aminocare ® A10 podporuje obranný systém tela, prispieva k regulácii normálne delenie buniek a chráni telo pred toxickými urážok .*

Aminocare A10 may also reduce the toxicity of chemotherapy.* Aminocare A10 môže tiež znížiť toxicitu chemoterapie .*

SUGGESTED USE ODPORÚČAME POŽÍVAŤ
As a dietary supplement: Adults: Two capsules twice a day with water at mealtime. Ako Doplnok stravy: Dospelí: Dve kapsle dvakrát denne s vodou počas jedla.

Each box of Aminocare A10 contains 120 capsules in tamper resistant blister packs. Každý box s Aminocare A10 obsahuje 120 kapsúl v odolných proti násilnému otvoreniu blister.

Aminocare® A10 capsules are a dietary supplement and can be used daily. Aminocare ® A10 kapsuly sú Doplnok stravy a možno ho použiť denne.

Plaťte with Visa, MasterCard, American Express alebo Diners karty

RNG

antineoplastony su peptidy, tj kratke polymerove retazce alfa aminokyselin.
Ktore to objavil dr Burzinsky, ze sa prakticky nenachadzaju u rakovinnych pacientov, to neviem, ale ked ich dodal pacientom, rakoviny sa zacali zmensovat.
Dalej som sa do toho neprepracoval, lebo literatury na to je zialbohu mizivo malo a aj ta bola dosial hodne potlacana aj na nete.
Sam Burzynski je ochotny poslat tieto aj postou zaujemcom, ale je to dost drahe a samozrejme teda nedava nikomu priamo navod ako si to vyrobit a jeho tak obist.
FDA schvalila liek Buphenyl, ktory sam nie je antineoplaston ale v peceni sa z jeho pomocou tvoria antineoplastony AS2-1, co moze nejakemu odbornikovi nieco aj povedat, zial mne nie, pokial nebudem na tu temu studovat.
Tiez ma prostriedok Aminocare A 10(registered).
Komu sa chce s tym zaoberat, na zaciatok moze skusit tento link:
www.mnwelldir.org

huncut

a nepouzivaju sa tie antineoplastony len pri nadoroch MOZGU ? Nevies nahodov ako ich ziskavaju z coho tie antineoplastony

RNG

prepacte mi moje preklepy, nie som zvykly pisat po slovensku a vobec klepat na stroji.
Ja som jeden z tych, co este stale pise ceruzkou a mal odjakziva sekretarku na pisanie na stroji, teraz sa mi o korespondenciu stara moja zena, pripadne syn.
Samozrejme sa jedna o antineoplastony,, viem, ze pre vacsinu je to velmi neznamy termin, ale nie je to nic noveho. Dr Burzynsky posobi v USA uz od roku 1970 a ma svoju vlastnu kliniku, kde lieci hlavne pacientov s rakovinou.
Na nete si mozete vyhladat mnozstvo zmienok na neho, priaznivych aj kritickych, ale po vyse 25 rokoch konecne FDA uznalo antineoplastony ako liecebny prostriedok, takze napriek vsetkym utokom je to uz oficialne. A tych 25 rokov nelenil a vyliecil stovky pacientov, aj na to su tam testimonialu, spolu s inymi pripoadmi pre ferovost, kde mu to nevyslo. Ale percento vyliecenych, hlavne v pripadok kde klasicka onkologia bola uplne neucinna mu dava za pravdu a metode punc klinickej ucinnosti.
Zialbohu napriek vsetkemu sa vacsina onkologov tvari, ako by to neexistovalo....

RNG

lek, kebi lekari prijali aspon diskusiu o niektorych uspesnych metodach svojich kolegov, nemuseli by sme tu mat ziadnu kontraverznu diskusiu. V tom, ze lymfoma patri medzi rakoviny s vysokym uspechom konvencneho liecenia, o tom hovori statistika jasne. Ale na ine typy rakoviny to zialbohu neplati a lymfoma metastazuje do inych dost casto.
Takze hovorit aj na tejto teme vseobecne o rakovinach nie je celkom od veci.
A uvediem aj v tejto teme napr ako onkologovia prijali na kongrese objav antineoplastonov tak, ze ho vypiskali.
Ak to nenazyvas surovost, tak neviem co.
Pricom predviedol pripad 5 svojich pacientov, ktorych dostal z beznadejnou diagnozou neoperovatelnej rakoviny mozgu, vtedy 99.9% smrtelnej a vyliecil z nej 3 pacientov, tj uspech 66.6%, uplne uzasny. A dostal za to vypiskanie!
Odvtedy je uz vyse 30 rokov a na nete mozes najst stovky pacientov vyliecenych.
Dodnes nedostal zo ziadnej onkologickej spolocnosti lekarov jedno slovo schvalenia. Ale mnozstvo roznych napadnuti, sudnych procesov a clankov aj na nete, kde sa ho snazia ociernit za kazdu cenu.
A takych pripadov je mnozstvo, nielen Burzynski. Jeden bol aj na Slovensku nedavno, ked sa snazili odsudit lekara, ktory liecil rakoviny hlavne pouzivanim enzymov na cistenie tela, lebo poznal, ze rakoviny su spojene so zamorenim tela a enzymaticke cistenie tela pri nich pomaha.A ked obvinenie, ze sposobil smrt nie je surove, tak neviem co je.
Popritom onkologom zomiera znacne mnozstvo pacientov-to sa akceptuje. Ale ked niekomu zomre pacient, ked pouzije ine metody, tak je napadnuty za neumyselne zabitie alebo za sarlatanstvo.
Ale to nie je nic nove, medicka komunita nazvala sarlatanmi v minulosti prakticky kazdeho lekara a vedca, co prisiel s novymi napadmi meniacimi dovtedajsie metody a standarty.