Zrkadlo,tvar alebo mi sibe???

Príspevok v téme: Zrkadlo,tvar alebo mi sibe???
(ne)sibnuta??

ked sa zapozeram do zrkadla na miesto svojej tvare vidim tvare ludi ktorych som v zivote nevideLa... nekladla som tomu ziadnu pozornost myslela som ze mi len troska sibe...ale nerobievala som to casto.... naposledy som to urobila v piatok ked som bola u priatela a odisiel s izby... potom sa vratil a videl ako sa pozeram a nic som mu neodpovedal tak do mna drgol a ja som donho skocila ze co chce... potom sa ma spytal ze preco som pri tom sedela v tureckom sede..a ja som mu nevedela odpovedat.. pretoze ja som si sadla normalne ako na stolicku a kedy som si dala nohy do tureckeho sedu neviem... povedal ze som vyzerala ako keby som sa s niekym rozpravalaa on ma pri tom vyrusil .... sibe mi?????

(ne)sibnuta

myslim si ze to nie je pol... ja som tam videla babu moslimku zarobenu v modrej satke...a tu babu som videla na druhy den na zivo...neviem ci to bola presne ta ale mala presne taku satku

jajka

na urcitej stranke na nete sa pise o tom, ze ked sa zadivas do zrkadla tak vidis tvare ktore si mala v minulych zivotoch. na tvojom mieste by som do zrkadla necumela, môzes sa z toho scvoknut.