zvracia a hnackuje

Príspevok v téme: zvracia a hnackuje
ludas

moja dcera(1r)pred par dnami zacala vracat a prespala skoro dva dni.na treti den zacala aj hnackovat.je minimalne.jednu vyzivu s piskotami,sem tam vyvar a 1dcl mlieka.inak do nej nedostanem nic.lekar jej pichol inj.proti zvracaniu nacas zabrala.boli sme aj u svojho lekara ale nic na to nepovedal.ze ma jest len lahke jedla a ze sa to postupne upravi.ale mne sa to dieta nejako nepozdava.poradte prosim co robit ak ste nieco podobne prezili

RNG

karioll, vsetci lekari nemaju rovnaky nazor a jua sa sem snazim dat nazory tej malej skupiny lekarov, ktori sa snazia vsetko liecit prirodnymi prostriedkami, ktori ani v USA nieto este na Slovensku su bezni
Ja tiez nemam priamy pristup k takym lekarom, ale aspon si predplacam ich periodika, kupujem ich publikacie a po vyse 15 rokov studia a pouzivania nimi odporucenych prostriedkov sa tu na fore delim s krajanmi o ne.
Neviem si predsstavit, ze by nejaky lekar na Slovensku predpisal cistenie criev psyliom, collostrom, triphalou a velmi zriedkavo vobec hovoria o probiotikach.
A predsa tato metoda je na hnacky velmi ucinna, to mam potvrdene aj osobne na hromade ludi, co som im to poradil, samozrejme vcitane aj mna.

A nemyslim si, ze by bezny pediater bol prilis odborne vzdelany o mikrobiologickych procesoch v crevach, toboz o prirodnych prostriedkoch, ktorymi sa to da ucinne adresovat.
Takze ludia maju dovod, preco sem chodia

lukylucky

ahojte mam problem so synom ktory ma 6 a pol mesiaca.Uz treti den my hnackuje a obcas aj zvracia.Dnes som mu aj nasla take mierne pasiky krvi v stolici.Lekarka my vravela ze su to zubky ale stolica ma robi neistou.Aj viter dopadol dobre tak isto aj vylucila dehydraciu vraj vsetko je v poriadku.prosim poradte my

RNG

nac aj 2-3 gramy kolostra zmiesane s lyzickou psylia by pomohli zaliate hodne vodou(mliekom, ovocnou stavou), ked sa ti to podari do dietata dostat

RNG

vracanie a hnacky su prirodzena reakcia tela pri zamorenom traviacom systeme.
Najpravdepodobnejsie su bakterialne zamorenia ale mozu byt aj ine. ked sau sprevadzane vysokymi horuckami, moze sa jednat aj o viralne ochorenie.
Odporucam pouzit na zaludok striebornu koloidnu vodu(4x2 lyzicky) a tiez roztok GSE, 20 kvapiek na pol litra vody(caju atd) denne.Pit postupne od rana do vecera.
A potom na noc probiotika s jablcnym pretlakom.Rozrez a vysyp jednu kapsulu a zamiesaj do pretlaku