ACIDUM FOLICUM A DUPHASTON

Príspevok v téme: ACIDUM FOLICUM A DUPHASTON
mia

Ahojte ...chcela by som sa opýtat,či má niekto skusenosti s touto kombináciou.Ja ích beriem,pretože sa mi nedarí otehotniet.Pred 10.rokmi som bola na operácií slepého čreva a po nej som začala mávat velké problémy.Najprv to boli silné bolesti prvých dvoch dnoch menštruácie,sprevádzané zvracaním a krčami a neskôr som zistila, že mám problém s otehotnením.Lekárka skúšala rôzne lieky,ktoré by mi mali pomôct,no stále nič.Pomôže mi prosím vás niekto,čo mám robit,aby som nemala takéto stresové dni a čo mi tak môže pomôct?Velmi túžim po bábätku a fakt neviem čo dalej.PLEASE....Dakujem

RNG

Dong Quai( angelika cinska) tiez zvana zensky zensen(ginseng) ma plno uzitocnych posilnujucich vlastnosti, je to velmi ucinny adaptogen, tj latka, ktora nam umozni prisposobit sa roznym zdravotnym situaciam.
Davkovanie je 2x1 gram a mozes ju brat s cimkolvek, hoci aj skodlivym Duphastonom. Osobne by som ti radil ho ale nahradit yamom alebo progesteronovym kremom, s naozajstnym prirodnym progesteronom, nie chemickou skodlivou nahrazkou.

mia

Ahoj RNG.Práve som si všimla tvoju veb.stránku a chcela by som sa ta opýtat,či si môžem objednat produkt DONG QUAI o ktorom som si prečítala na čo sa požíva.Velmi ma zaujal a nieje drahý oproti liekach,ktoré som už užívala.Jedno balenie stojí 112.Sk a preto sa chcem informovat,či ho môžem užívat spolu s duphastonom a acidum....Ako si ho môžem objednat?-telefonicky?Daj mi prosím ta vediet.Vopred ti vdačne dakujem.

mia

Ahoj RNG.Velmi ma potešila odpoved od teba.Som rada,že aspon niekto sa zaujíma o moje problémy.No najprv chcem napísat,že diety nedržím,hoci si nemôžem dovolit hocičo zjest,.Nie kvôli postave,ale kvôli tráveniu.Dalej sa chcem opýtat,či tvoje obchody nájdem aj v Košiciach,kedže od tial pochádzam.Potom sa chcem opýtat,aký mail myslíš.A v poslednej veci sa chcem opýtat,kolko tak asi stají ten YAM a DONG QUAI.dAKUJEM VOPRED ZA ODPOVED.

RNG

Mia, mam pre teba len to, co som vymenoval.To by malo posilnit hormonalnu cinnost, lebo vyvyjanie sa vajicok je s nou uzko spate.
Hlavne yam a Dong Quai tam hraju rolu.
No a samozrejme vyziva, nemozes dietit "na stihlu krasnu postavu", ktorej mytus sa stale siri po svete a ktora je fazou vyrastajuceho dievcata alebo poruchy v tele zeny.

mia

Ahoj RNG.V minulom odkaze-prozbe o radu som ti zabudla dopísat,že ak vieš čo by mi pomohlo,kolko by to tak asi stálo.Mohol by si mi prosím ta napísat,čo by mi tak mohlo pomôct na neplodnost?Velmi pekne dakujem...

mia

Ahoj RNG.Chcela by som sa ta opýtat,kde by som tvoje obchody našla.Ja som z Košíc.Kedže som si všimla,že sa vyznáš v rôznych zdrav.problémoch,myslíš si,že by si dokázal pomôct aj mne?Moje problémy som napísala a chcem vediet tvoj názor.Už ma nebaví robit zo seba skúšobného králika,pretože asi 5.rokou si takto pripadám,kedže lekárka na mne skúša rôzne lieky až po injekcie do brušnej časti.Ja sa s mojím partnerom velmi trápim,pretože mám 27.rokou a stále sa mi nedarí otehotniet.Lekárka tvrdí,že to príde samo,no kedy???Už naozaj neviem,čo dalej...či mi niečo pomôže.Ale vraj je to na dobrej ceste,lebo výsledky z vyšetrení sú vraj dobré.Tak neviem...a Ešte niečo.Chcem sa opýtat,čo by mi pomohlo,aby sa mi vajička vyvýjali,aby došlo k ích oplodneniu?Vopred Dakujem...

RNG

mia, ja propagujem iba potravinove doplnky, tj prirodne materialy ktore su rovnako bezpecne v odporucenych davkach a bez skodlivych ucinkov, ako potraviny.
Ked chces, mozes to najst aj v mojich obchodoch(Doplnky vyzivy(RNG). Niektore veci si treba pytat od predavaciek, lebo nie vsetko je na ceniku na nete.

mia

Ahoj RNG.Dakujem za tvoju odpoved.Som rada, že mi niekto napísal,čo mi tak môže pomôct.Môj problém v neplodnosti spočíva v tom,že sa mi nevyvýjajú vajíčka a preto nemôže dôjst k oplodneniu.No tvoju radu vyskúšam.Chcem sa opýtat,či je to volne predajné.Dakujem.