nevolnost v puberte

Príspevok v téme: nevolnost v puberte
chovancakova

Dobry den , poprosim Vas o radu mam 17 rocnu neter ktorej uz mesiac je neznesitelne zle boli ju hlava je strasne unavena, ide jej na vracanie a trpne jej lava ruka bolia oci a este k tomu aj vracia,na photovosti v trebisove jej dnes povedali ze ma pokazeny zaludok ale tento stav uz trva mesiac da jej to vydychnut a potom zacne znova detska lekarka jej zase povedala ze ma zvyseny cukor a nizky tlak to moze byt z toho jaim vobec neverim dieta bolo pred mesiacom hospitalizovane pre silne krvacanie a aj s tymito problemami anic jej nezistili len zase akoze mala nejaku infekciu , sme uz z toho vstci nestastni a hlavne moja sestra , nevieme sa dopatrat,zahadnej diagnozy,ak mozte poradte dakujem.

chovancakova

aj to je dobry napad mariaa velmi velmi sme vam vdacny za rady az sa nam ulavilo,vdaka,a j my vam prajeme pekny vecer

[zruseny12]

nemate za co,viem ake to je ked je clovek bezradny a nema mu kto pomoct,este mozete skusit jednu vec...ist na transfuziu krvi kde daruju krv,ze chce darovat krv a tam jej zistia este viac,tak bola kamaratka chcela darovat krv a nakoniec jej zistili,ze ma malo zeleza...vela stastia prajem...pekny vecer.

chovancakova

a este nieco tu v trebisove to je ako v rusku nic nevedia nic nerobia,nic nemaju nemocnica pod uroven aj s odpadlykmi , ktori inde neuspeli uz sme si to overili, je to poriadna smola pre nas co tu musime zit..............

chovancakova

neviem ci v trebisove je hematologia ale mozme aj toto vyskusat , zajtra ideme zase do nemocnice s nou a nedame sa uz len tak odbit ,potom vam dam vediet ako sme dopadli este raz vam pekne dakujeme,ste zlataaa

chovancakova

dakujeme za radu skusime , a skusime ju dostat na gastro vysetrenie, snad tam nam daju radu ,este raz dakujeme

[zruseny12]

este,ja som bola aj na hematologii...ked sa mi robili bolave modriny...tam by jej mohli tiez nieco zistit...ja by som pre vas mala riesenie,ale je to nieco,za co by ste museli platit...aspon s tou krvou by vam to pomohlo...zistili by jej ci ma dost vit.a miner.v tele...ak budete chciet mozete napisat a ja vam napisem kontakt a vy sa uz budete informovat...

[zruseny12]

tak skuste sa spytat od obvodnej na gastro...ja to tak robim...poprosim ju...ked niekde chcem ist,a ona mi da odporucanie...skuste jej kupit zatial QANTUM-Z lekarne su to doplnky/aspon zatial kym niekam nepojde...a na zaludok je dobry caj z PUSKVORCA/tiez sa kupuje v lekarni/je hnusny,ale mne pomohol...je na zaludok...