hudba lieči srdiečko

once

Rado sa stalo :). Film nieje az taky uzasny ako tie piesne v nom podla mojho nazoru . Ale da sa .
A Demi vazna hudba sa pouziva aj ako terapia pre mentalne postihnute deti a asi by si bola prekvapena ako ju krasne vnimaju. I ked sa im nezvysuje pri nej IQ tak urcite sa im pri nej zlepsuje nalada . Z tvojich prispevkov ide nieco fakt neprijemne. Citim taku povysenost.Ale kazdy sme nejaky.

demi22

jaja - myslím si, štýl hudby má veľa spoločného s inteligenciou. Človek s IQ 50 nebude počúvať vážnu hudbu, lebo jej jednoducho nerozumie. Ja ako rozumná osoba na úrovni od hudby očakávam, že bude kombináciou príjemnej melódie a zmysluplného textu, ktorým chce autor niečo povedať. A tieto predpoklady na 100% spĺňa práve hudba PSB a Eltona Johna. Som presvedčená, že ich skladby budú mať čo ľuďom povedať aj o 50 rokov, lebo sú nadčasové. PSB začali kariéru v 80-tych rokoch, podobne ako mnoho iných. Kto z nich je však slávny dodnes? PSB určite áno.

jaja

Mno a kkedze tato tema je otom aby sme tu dali nejake pesnicky tak sem nejake prikladam...a este jedno cem sa podakovat tomu kto tu dal link na Falling Slowly od ONCE ....straaaaaaaasne pekna a pocuvam od rana do vecera dookola :)

www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com

ak sa niekomu nieco nepaci tak nech sa enpaci mne sa paci :)

jaja

Moj vek nema nic spolocny s hudbou hip-hop pocuvaju aj ludia po 40ciatke...vsetko je len otom co sa ti paci a nehovorim konkretne o hip hope ale o vsetkych zanroch hudby...ja len hovorim ze nie kazdemu sa paci to co tebe...tak porozmyslaj a nevnucuj tie svoje nazory ostatnym...tu vobec enjde o inteligenciu ludi lebo ta s hudbou ktoru pocuvaju nema nic spolocne... iked vidim ze tvoja je minimalna s prepacenim...a ja rozumiem hudbe mozno vacsmi ako ty kedze ju studujem...viem ze si velky fanatik do PSB a eltona johna a mozes dat nazory o nich najavo ale nie takto...a myslis ze nieje ina kvalitna hudba ako PSB a Elton john ? velmi sa mylis o par rokov si ludia budu pamatat inych autorov a ine skladby ako ich... ako i my sme zabudli na roznych skladatelov ktori kedisi vytvarali hudbu pre verejnost ktora ju povazovala za kvalitnu

demi22

pre všetkých FANÚŠIKOV PSB: 23.3. vyjde ich nový album, pomenovaný YES. Či si ho kúpim? Odpoveď je jasná:YES!!!!!!!! :-))))))

demi ha

Pycha predchadza pad. Dakujem vsetkym rovnakeho nazoru. Nema zmysel niekomu vysvetlovat ked jeho mozog je zatemneny fanatizmos a egoizmom. Taky ludia nedokazu pochopit co chce clovek povedat . V urazani si fakt dobra Demi nech sa tvoje ego tesi nadalej vlastnemu uctievaniu tvojej dokonalej bytosti.

demi22

jaja - teraz som čítala v téme deti+fajčenie, že máš 14 rokov..takže sa vôbec nečudujem, že počúvaš taký štýl hudby. vidíš, dobre som ťa odhadla.

demi22

jaja - nepotrebujem, aby mi niekto niečo vysvetľoval.ešte raz zopakujem, že som len chcela upozorniť na kvalitnú hudbu, lebo v dnešnej záplave braku sa v tom dá dosť ťažko orientovať. Nuž ale keď nerozumieš kvalitnej a melodickej hudbe, ktorá nie je len bezduchým búchaním, tak tvoj problém. Hip hop nie je hudba pre inteligentných ľudí, ale pre teenagerov a malé decká. Raz z toho vyrastieš, neboj sa.