Endokrinologia v Lubochni - komu tam už pomohli?

Príspevok v téme: Endokrinologia v Lubochni - komu tam už pomohli?
pusate

prosím ak bol niekdo na hormonálnej liečbe v lubochni ozvite sa,či vám to pomohlo...
ja mám 17 rokov a mala som od 14rokov ppp a ešte nikdy som nemala menštruáciu a merám iba 152cm ani prsia nemám žiadne,a na endokrinologii mi odporučili hormonálnu liečbu v lubochni, a rada by som vedela ako to tam chodí a akú mám šancu,že tam normálne dospejem,prosím,napíšte niekto,kto mal podobný problém svoju skúsenosť...
vopred vám dakujem:-)

zuzanita

Ahoj, vcera som tam bola prvy krat so stitnou zlazou. Velmi ma prekvapil pristup a zohranost zamestnancov. Najskor mi zobrali krv (krv beru 4 sestricky naraz) a potom ma poslali za lekarom na poscjodie kde sa so mnou rozpraval o pol hod bolo sono stit zl a zas k lekarovi kde mi povedal vysledky a vsetko mi vysvetlil, naozaj fakt odporucam. Chodia tam ludia z celeho Slovenska dokonca aj Blavaci co ma prekvapilo. Za tri hodinky aj s cakanim dokopy som bola vybavena :) jednoducho spokojnost nadovsetko

spinka92

Ja som tam bola ,dokopy 2 krat, najprv tam zoberu krv, potom som cakala asi 5 hodin na vysledky z coho ma porazalo, potom ma zadelili ku doktorke u ktorej sa hlasit u tej som tiez dlho cakala, ale bola fakt mila. Odvtedy viem ze ak nemam problemy so stitnou zlazou co mi nezistili ani raz je tam zbytocne ist (aspon pre mna)Tie problemy mam do teraz ( cca uz vyse 7 rokov ) a nepomohol mi zatial nik, mavam bolesti pri menstruacii,problemy s cystami atd...jedine kratkodobe riesenie je HAK , chod sa tam ale pre istotu dat vysettrit

javorkova

su tam velmi zlate doktorky a doktoir je to specializovana nemocnica na choroby stitnej zlazy a nadoblickove ochorenie je to velmi krasne miesto ja som tam tiez bola vysetrena od a az po z ma vysetrili ak vas tam poslali urcite neobanujete m z nitry

javorkova

su tam velmi zlate doktorky a doktoir je to specializovana nemocnica na choroby stitnej zlazy a nadoblickove ochorenie je to velmi krasne miesto ja som tam tiez bola vysetrena od a az po z ma vysetrili ak vas tam poslali urcite neobanujete m z nitry

ja_ona

pusate...ja budem mat 19 a krami mam od 14-tich....ale nepravidelne,.....ja viem ze dzravie je najhlavnejsie ale idem maturovat a budem neklasifikovana na polroka lebo som vela vymeskala a ak ma este posle na niky tyzden dva mozem rovno opakovat rocnik