mat krasnu plet ci pribrat ?

Príspevok v téme: mat krasnu plet ci pribrat ?
diorka

mam cca 161 cm a vazim 42 kg, a 14 r. Som chuda, hore plocha ,a chcem pribrat .Ale mam tiez Zmiesanu plet .Masti sa mi, mam rozsirene pory a zopar vyrazok . Citala som ze o plet sa treba starat aj z vnutra a tak by som mala jest vela zeleniny a ovocia a bla ... bla.. ale z coho mam potom pribrat ? prosim vas o raduu... diki

monica gazpio

Ahoj diorka, keď chceš mať krásnu pleť ku ovociu a zelenine skús nejaké výživové doplnky, alebo si kúp nechtíkový čaj a potieraj si ním tvár. A čo sa týka pribratia, ešte dospievaš a rastieš, tak sa neboj. Ja som bola do 8 rokoch chudá a v 9 som začala strašne priberať až sa mi smiali aká som tučná. Ale je určite lepšie byť extrémne chudá myslím prirodzene, ako extrémne tučná. A ešte k tej pleti: keď Ti moje rady nepomôžu, tak choď ku kožnej. Tak veľa zdravia a šťastia.

diorka

leila si zlata.. no ja som chodila na tanecnu dokonca som chcela chodit aj na latino no nic z toho nebude ,., ale aj tak ma to dost trapy ... ja vas len nechcem zatazovat...

ach jaj

Jaaaj, netrap sa. Bud rada, ze si stihla. Prsia ti este narastu. Ja som tiez bola chuda az do 24. rokov, a potom som pribrala za 2 roky 8 kil. a teraz co by som som dala za postavu spred 2 rokov...

leila

ale neboj. nerob si z toho hlavu. ved vencek je o tanci - nie miss. verim, ze budes mat pekne spomienky na vencek ako ja a nebudes sa zamyslat nad svojou postavou. urcite si zlata baba tak naco ten stres?

diorka

diki pekne ,. ale ja musim pribrat ved na vencek nemozem ist taka plocha .. jasom vazne ze plocha ... uz som z toho zufala .. jak keby som bola jedina na svete ,,

leila

Ahoj. Neboj sa, kym dospejes este priberes aj prirodzene. Ja som odmalicka trpela tym, ze som bola velmi chuda a trapilo ma to asi do 17-ky. no a dnes mam 21 a pribrala som odvtedy 6kil a je mi fajn :) som stihla, ale nie chuda :) netrap sa tym teraz,este sa vyvijas a co sa tyka pleti - kazdemu vyhovuje nieco ine. mala by si sa poradit s koznou lekarkou :) vela stastia ¨:)