dá sa schudúť aj bez diét!

Príspevok v téme: dá sa schudúť aj bez diét!
vanesa!

naco drzat diety?jest malinko a to iba zeleninu a same zdrave jedla ked doteraz ste to tak nerobili?
ja mam vysku 175 a vahu som mala 73,5 mozno na prvy pohlad vela ale mam ploche brucho, trosku boky a stehna inak niesom tucna...ale rozhodla som sa schudnut 10 kil a vyformovat postavu...schudla som 2,5 kg a to pomalinky kedze jem uuuuplne vsetko co mi pride do cesty...sladke, mastne, slane..proste vsetko...z bokov som dala dole 5 cm a zo stehien 2 cm...a ziadnu dietu nedrzim...
kazdy den som lahsia o 0,2 bez diet...ked jem straaasne vela vahu si drzim ked sa trolinku brzdim tak chudnem

sissa

vanesse verim ze takymto sposobom schudla, no ja som na sebe odskusala nieco vdaka comu mam sexi pevnu stihlu postavu a jem total vsetko, moj priatel potvrdi ze som milovnicka tatarakov, reznov, masa...vsetkeho...moj "liek" sa nazyva POHYB, akykolvek sport, ci uz posilka, plavanie..sex, to je jedno, len sa co najviac hybat a chodit peso

velvet

marketka :-)) dakujem za tvoj prispevok!!
A za taku ochotu!!! Ja rozhodne moc chuda niesom... asi to robilo to, ze som sa pekne narovnala a zacrtala sa moja ,,pekna" skoliosa :-o... .Ja kosticky mam akurat tak na rukach... inak ved pozri na ten zadok ... dost velky a objemny...akurat idem na orbitrek takych 40 min ... :-S... .Ale dakujem ti,aj tym chalanom ... skusim hodit nejake fotky este!!! :-)ahojcek.

marketka

to velvet:
podla foto sa mi zda, ze si schudla - ak porovnam to v ciernom a bielom pradle /neviem, ci to robi ine svetlo, ale v bielom si chudsia/. ukazovala som to 5 chalanom a vsetci povedali, ze to v tom ciernom "super, stihly driek, ale boky fajne, neni vychrtla, PARADA" a na bielej uz sa zlakli kosti a povedali ze "fuj, humus, uz moc chuda".
Netvrdim, ze to je nazor 3,5miliardy chalanov na zemeguli ale o comsi to sveci. kazdopadne uz nechudni, ked uz tak len posilovat.

danula

velvet:
Vies onee ze to mam s knizky kalanetika tak zoskenujem tak daj radsej mail...alebo nick na keci alebo co.=/Na keci mi mozes napisat na saxano2222.ako uz chces!=)

schudnut

viete co baby, aby bolo vidiet, ze ste vypracovali svalstvo, treba ho odkryt, pretoze je zaobalene tukovou vrstvou. takze mozte cvicit kalanetiku, pilates a taketo posilnovacie cviky, ale kym sa vam nestrati tuk, vysledky neuvidite :)

velvet

mam cdcka pilatesu ... skusim do nich nazriet :-).
Ja som uz taka unavena z cvicenia.
Bavi ma to, ale na druhej strane som taka unavena ... potom .. :-(. to bude z anemii. Danulka, mozes mi poslat ten cvik ? treba mail? ci mozes aj sem?
:-) dakujem

danula

velvet:
Juuuj moja ja mám takú istú postavu asi. Najhorsie su boky a zadok a cvicim a nic.=(jednoducho uz asi nebudeme ine!=/ale napr. naozaj kalanetika aleo pilates je dobre!!=/ja som zacala v jeden cas cvicit kalanetiku,ale ked nevydim vysledky dako ma to uz prestalo bavit!akurat jeden cvik na zadok je fakt ucinny tak ak chces by som ti poslala!pa