ebay

959

Drazim a kupujem uz roky.Na nemeckom a americkom.Je to super.Kupujem najma handry a vsimla som si, ze som v mode skoro o jednu sezonu dopredu.Ked si tam nieco moderne kupim a zacnem to u nas nosit, velakrat po mne cumia, co to mam na sebe.Ale viem, ze na dalsiu sezonu to budu prave tí, co cumeli kupovat a hladat u nas.A vzdyje to tak.Ale ked sa to u nas zacne nosit ako rovnosata, ja to uz mam hodene v zadu v skrini,lebo tomam davno vynosene.A nerada sa obliekam rovnako ako tristvrtina dalsich zien.
Tak to bolo so zlatymi, striebornymi ci uz topankami, doplnkami.U nas o tom nechyrovali, dokonca ked som si pytala v obchode take veci, tak sa cudovali, ci to chcem na ples a ked som povedala, ze nie, tak si mysleli, ze mi sibe.Tiez som pol roka dopredu zacala nosit do prace sukne a nohavice s vyvysenym pasom.To sa mi normalne smiali, co to mam na sebe za storocnu vec, predsa vsetci nosili bedraky a teraz to prave tie zeny hrdo nosia a ja som to nosila pred skoro 2-mi rokmi.Alebo nohavice rurovky a proste kopa inych modnych veci.Kym to ku nam pride a ludia to zacnu hufne nosit, tam na E-bay uz mas zase nieco nove, co prichadza do mody a u nas sa to este nenosi, alebo to nikde nezozenies.T
akze ked chces kracat s modou a nebojis sa toho, ze to budes nosit na Slovensku medzi prvymi a mnohi budu na teba cumiet ako na niekoho z inej galaxie, chod do toho.