Co mi je ?

Príspevok v téme: Co mi je ?
josmin

pred dvoma dnami som fajcil marihuanu a mal som dost neprijemny stav sprevadzany rychlymi udermi srdca takymi intenzivimi ze sa to dalo pocut...
na druhy den ked som sa zobudil bolo vsetko v pohode ale k veceru sa mi zacalo trochu tazsie dychat resp. tazko sa mi nadychovalo ale vydychovalo lahko dneska mam taky isty pocit tiez az neskuor potom co sa zobudim(ked sa zobudim je to v pohode)ked sa nadychnem nosom dost rychlo a co najviac tak ma tak ako by pohladilo pri srdci a niekedy ma az zapicha...a niekedy mam pri silnejsiom nadychnuti nosom taky pocit ako by mi nieco tak jemne prasklo v hlave...poradte mi co mi je...a prosim ak neviete poradit tak ma hned neodsudzujte ze si zato mozem sam a pod. pocul som o chorobe zvanej plucny emfyzem priznaky su podobne ale tam je vraj skuor tazsi vydych ako nadych tak neviem ... za radu dakujem vopred

josmin

ale ako som spomenul ja som nefajciar len som vyskusal marihuanu asi 3x za tyzden neviem ci mi to mohlo tak zaniest pluca:((
najviac ma stve to ked sa nadychnem poriadne tak ma niekedy zapicha pri srdci :(

RNG

emphysema je nasledok neustaleho zanasania pluc.
Na cistenie pluc je dobry
NAC(acc) 2x600 mg a hlavne
oreganovy olej 3x300 mg(3x2 kapsule)
Vo vyluckoch v plucach sa casto usadia rozne kvasne a hnilobne kultury, ako napr aspergilus pneumoniae a skvasanim tam produkuju toxiny, kdore drazdia az niekedy zapalia pluca.
Dlhodoby nasledok vedie k chronickemu zapalu a poskodeniu pluc.
Emphysema=zaduch
Teda nefajcit a cistit si pluca!!

petra-machulka006

marihuana je DROGA. či už mäkká, tvrdá, toxická či netoxická...podľa mňa je to aj tak DROGA, a pokiaľ dobre viem, drogy sú zdraviu škodlivé... a to že je niečo povolené v Holandsku ešte nemusí znamenať že je to v poriadku a že je to správne. Ak by to správne a v poriadku bolo, tak by to bolo povolené aj u nás aj vo viacerých krajinách.
Nepoznám pôvod tvojich ťažkostí, ale myslím si, že si sám dobre uvedomuješ, že si urobil chybu, pretože je zjavné ako veľmi sa bojíš teraz o svoje zdravie a zo začiatku si tieto problémy dával do spojitosti aj s fajčením marihuany. Myslím, že by si mál zájsť za lekárom a na tú marihuanu sa vykašľať. je mnoho iných legálnych spôsobov ako sa dopracovať k dobrej nálade.
Držím palce

joni_

no odbornik tazko, teda este som tu nevidela prispevky ozaj od lekarov, co nezajdes k lekarovi, sak nemusis hovorit co si fajcil, len povedz ake mas priznaky o oni ti povedia ci si ok a zbytocne stresujes, alebo ci to nieco znamena

josmin

nie niesom fetak ale dakedy som si rad vypil a pocul som ze marihuana je ovela menej toxickejsia ako alkohol a ze je to mensie svinstvo aj napriek tomu ze je to ilegalne ... v holandsku je to napriklad legalne a ked som tam bol neraz som stretol starsieho pana v obleku s jointom v ruke a nebol to ziaden fetak alebo narkoman marihuana je makka droga ale ja sa skuor bojim ze ci nemam nejaku vrodenu plucnu chorobe alebo co a tym fajcenim sa mi to prejavilo asi pojdem na vysetrenie...ale potreboval by som radu co by to mohlo byt

wwwww

Za 4 razy by sa ti nemalo nic stat...prestan sa pozorovat. Namyslas si, lebo dobre vies, ze je zle, co robis, tak s tym skoncuj. Co si nejaky fetak? Ak nezistis, ze si chory, tak budes hulit nadalej? Prepac, ale marisku fajcia len uboziaci.