Priateľka sa vyše pol roku nespravila - skúšali sme všetko

Príspevok v téme: Priateľka sa vyše pol roku nespravila - skúšali sme všetko
drakenko

Ahojte

s priateľkou sme spolu už 15 mesiacov, z toho ju "robím" asi 8 či 7. Pri prstovaní jej dráždim bod G, aj ju lížem, ale zatiaľ sa ešte nikdy nespravila. Pri prstovaní je vidieť že si to užíva, dychčí ako o život, keď sa držíme pri tom za ruky tak mi ju ide až rozdrviť. Klitoris jej dráždim jazykom (len občas prstom), pri tom jej stimulujem bradavky a vraví, že sa jej to páči. Niekedy skúšam aj kombinovať prstovanie s dráždením klitorisu jazykom, niekedy dokonca pridám aj ruku na prsia. Ale ktorúkoľvek z týchto vecí môžem robiť akokoľvek dlho, aj tak nedosiahne orgazmus.

Raz (asi pred mesiacom), keď som ju prstoval a dráždil bod G, tak mi po chvíle povedala, že sa asi spravila, ale že si nieje istá, lebo to bol oveľa silnejší pocit ako keď sa robí sama (keď masturbuje sama, nemá problém sa spraviť). Vraj som jej pri tom prstovaní dlaňou dráždil klitoris, ale ja si tým niesom istý, lebo keď som sa to snažil napodobniť, bolo to nereálne.

Veľmi mi záleží na tom aby sa spravila, pretože ju ľúbim a chcem jej vyhovieť, zvlášť keď ona nemá problém spraviť ma rukou alebo ústami (trápi ma, že ona ma "dotlačí" k orgazmu úplne ľahko a ja ju ani za svet). Ona tvrdí že to nepotrebuje, že aj tak je to veľmi príjemné, ale ja viem že keby sa spravila, bolo by to ešte lepšie. Som už z toho zúfalý, skúsil som skutočne všetko. Pýtam sa preto hlavne žien, či majú podobné skúsenosti a či by mi vedeli poradiť alebo povedať, prečo sa nemôže spraviť. (ak nemáte čo napísať tak nepíšte vôbec, nestojím o odpovede typu "to preto že si neschopný" a pod., chcem len seriózne odpovede).

ďakujem

dany6868

Ahojte ja mám taký istý problém.No ja sa nedokažem spraviť ani sama a ani pri sexe tak mi poradte prosím vas.Ďakujem

lilinka

pre Hmmmmmmno: tvoj nazor beriem, no z mojho pohladu trosku nechapem. ochudobnujes totiz samu seba. keby si to skusila urobit sama, aspon by si vedela, co sa ti najviac paci. chalan nemoze vediet ako to mas rada kym ty sama nepoznas svoje telo. to potom nemoze byt zo sexu nijaka radost.

kikusha

niektore baby sa nespravia za zivot ani raz!!je to velmi individiualne..a hlavne ovela narocnejsie ako pri chalanoch.baby povecte chalanom ako to mate radi..ale zrobte sas pred nimi sami..potom uz snad pochopia:))

hmmmno

ahojte:) ja chodim s priatelom uz skoro dva roky a ani raz som nezazila orgazmus.no vlastne este vobec.sama to neskusam.neviem kedy to pride, ale tak co uz.pockam.som rada, ak je aspon moj priatel spokojny.povedala som mu, ze mne na tom nezalezi, ci ma spravi, alebo nie.asi tolko.

drakenko

xxxyyy:

No v skutočnosti sme aj to skúšali a je pravda, že si to vtedy užije viac... Budeme skúšať ďalej.

xxxyyy

Ahoj. Napísal si,že tvoja priateľka sa vie sama urobiť.Nebude váš problém tiež v tom,že sa možno robí až príliš často sama?To sa jej nečudujem,že potom má problém sa spraviť.Podla mňa to ako si to opisoval-všetko robíš správne len ju skús trochu dlhšie vyprovokovať,istý čas sa vôbec sexuálnym aktivitam nevenujte a stav sa že keď už bude po tebe šialene túžiť staši keď sa jej tam dotkneš a bude v siedmom nebi.

wowo1

musis spojit rytmus prace s klitorisom a "prstovanim".Aj s tym klitorism odporucam radsej prst a nie jazyk jazyk je moc makky

drakenko

Vďaka.

Ona sa vie spraviť aj rukou, ale vraj jej to dlho trvá a nieje to také dobré. My sa o tom pri láskaní vôbec nebavíme, ani sa jej nepýtam či sa spravila, myslím (viem) že by som to spoznal.