Minútu som šťastná, potom mám depresiu a stále dokola

Príspevok v téme: Minútu som šťastná, potom mám depresiu a stále dokola
werzusa

Som po rozchode, ale stále na to myslím a nedokážem prestať. Preto bývam radšej celý deň s kamošmi, ale ani to nepomáha. Raz som šťastná a o chvílku mám depresiu a zviera sa mi žalúdok. Schudla som 2 kg - a to iba zatiaľ. Jesť mi absolútne nechutí. Je mi jasné, že sa z toho spamätám, ale ešte sa tak nestalo, a preto potrebujem podporu. Ďakujem

deep

tiez trpim depresiou,nechuti mi jest,vecne rozmislam nad vecami nad ktorimi som nigdi predtim nerozmislal,tiez som prisiel o svoje dievca a je to este horsie,neviem komu sa mam zverit...no doktorovy nechcem ist

m1aťo

mirus 1311, má pravdu, aj sa som zažil v minulosti rozchod, a sám som sa z toho nevedel dosť dlho dostať, v terajšej tvojej situácii je najlepšie si nájsť nejakú činnosť, čo by ťa bavila, chocičo, napr. šport, posilňovňa a podobne, len nezostaň teraz sama, buď s ľudmi, v spoločnosti, pretože ak zostaneš sama, tak sa budeš iba zbytočne vracať do minulosti, a to je najhoršie, čo môže byť.

mirus1311

Myslim, ze robis velmi dobre, ze si cely den s kamaratmi. Aj ked na to myslis casto, pri nich na to zabudnes aspon v niektorych momentoch. Rozchody su tazke, neprebolia len tak zrazu. Srdiecko potrebuje cas, aby sa zotavilo... Ked si s kamaratmi, skus sa viac zapajat do cinnosti, ktore robia, viac sa zapajat do rozhovorov. Skus ty prichadzat s blaznivymi napadmi, co by ste mohli robit. Zamestnas si mysel, a bude to pre teba lahsie;)