chyba??

Príspevok v téme: chyba??
srnka

s mojim priatelom mame velmi fajn sexualny zivot(aj ked ja by mohol byt castejsi:)), obaja radi experimentujeme, skusame nove techniky... je to moj druhy sexualny partner, pred nim som bola takmer neskusena. naposledy som ho pri oralnom sexe doviedla az ku orgazmu(co sa pred tym este nestalo) a nemala som ziaden problem ochutnat jeho spermie, prislo mi to take prirodzene. potom som vsak ostala trochu v soku, ked sa ma zacal vypytovat na ich chut a tak. je odo mna o necelych 9 rokov starsi a mal uz viacero partneriek. ziadna predo mnou vsak jeho semeno ochutnat nechcela. dost ma to zarazilo, zacala som sa citit nejaka povolna alebo co, kedze ja som s tym problem nemala. on sice vyzeral z toho stastny, vraj som mu splnila jeho tajnu tabuizovanu tuzbu, ale aj tak... nebola to chyba? ake s tym mate skusenosti vy?

jjjjkkkk

moj patner tiez chce aby som mu zjedla spermie. mne to nechuti a silit sa nebudem.To je fajn ze si to urobila. Inak pytat sa na chut je normalne, ked toho dvojho len oliznem hned sa pyta na chut...muzi to zboznuju vsetci do jedneho.Kazdy si to zelal ktoreho som stretla.Len ja nemozem tie behajuce spermie ani citit, ked si ich predstavim s tym bicikom....

baška :)

trdlo..:) určite to nie je chyba. Prišlo ti to prirodzené (tak ako ja mne). A vidíš- priateľ to ocenil a splnila si mu tajný sen :) O to tu predsa ide - ked sa majú dvaja radi, mali by vedieť pre seba urobiť všetko. Určite nie si povolná a niektoré ženy nám môžu závidieť, že nemáme problém s tým, ked sa nám partner urobí do úst a my prehltneme...
JA som si tiež myslela, že s tým budem mať problém, a ked som vždy začala oral, tak som si v duchu povedala, že ked to pride, tak sa odtiahnem- ale ... načo? ked mi to nevadí, prečo niekomu neurobiť radosť? Keď sa potom pozrieš na priateľa a vidíš, ako mu svietia očká šťastím, tak prečo to neurobiť ???