veľka zima

Príspevok v téme: veľka zima
daria

poradte mi,prosim.Od jesene do jary mi býva večer ked zalahnem neuveritelna zima!!A to mam na sebe 2pyzama,vestu alebo hrubý sveter,ponozky,pozakryvana paplonom a zaroven v spacaku!A aj tak ma poriadne drgoli!!Mam stres z chvile ked mam zalahnut!A pocit,ze rano sa zobudim a bude zo mna kus ladu!!Za rady dakujem!
P.S len neradte,ze si mam zohnat chlapa do postele.takych rad mam vela

syma

ja mam sadielka malo, ale nedari sa mi priberat, len ked som tehotna naberiem 17kg a ked pridem z porodnice opat mam 54kg, no co uz

janík

všetky ste tepeľne (energeticky) poddimenzované-aspoň teraz v zime sa stravujte lepšie!Jedzte viac stravy typu JANG

syma

tak ja to urcite vyskusam, tiez spavam v hrubych ponozkach a muzovom flanelovom pyzame, a rano si dam flausovy zupan a trasem sa kym si varim caj

igris

vzdy som si myslela ze mam dobry pitny rezim, ale skusila som posledne dva tyzdne pit viac vody a ludia cudujtesa trochu to pomaha :)))jasnacka ze chodim spat v ponozkach a vo flanelovom pyzame ale aspon nemavam take hrozne zimnice vecer a v noci

evik

no ja neviem, ja som skusila gyngko, vitaminy aj kupele-furt mi je v noci zima! som naobliekana ako snehuliak...kocky, takto sme v noci iste uplne sexi...:o)))