veľka zima

Príspevok v téme: veľka zima
daria

poradte mi,prosim.Od jesene do jary mi býva večer ked zalahnem neuveritelna zima!!A to mam na sebe 2pyzama,vestu alebo hrubý sveter,ponozky,pozakryvana paplonom a zaroven v spacaku!A aj tak ma poriadne drgoli!!Mam stres z chvile ked mam zalahnut!A pocit,ze rano sa zobudim a bude zo mna kus ladu!!Za rady dakujem!
P.S len neradte,ze si mam zohnat chlapa do postele.takych rad mam vela

vivo

Ahoj Darila. Aj ja som mal takéto problémy, hlavne na jeseň a z jara keď sa nekúri, možno nie až také, že ma drvila zima, ale vždy mi bolo zima od nôh. Tak som si vymyslel takýto systém. Spím pod paplonom a na nohy mi vždy tiahlo. Pri lahnutí do postele si ohnem nohami pravý aj ľavý rožok paplonu o 90 stupňov pod seba a potom sa preguľnem doľava a doprava a urobím si z paplonu kvazi spacak a zohrievam si jedno chodidlo druhým, pritom ležím na boku. Neviem či ti toto pomôže, ale ja sa takto zohrejem. Už som si na to tak zvykol, že keď sa aj v noci zobudím, tak sa automaticky znovu zabalím a spím ďalej.

žužu

ľudia má niekto mskúsenosti s gimgo prim?má to pomáhať na studené ruky a nohy-podpora prekrvenia.tiež môžem mať dvoje rukavice alebo ponožky a ruky a nohy mám ako z ľadu

Lenka235

Ja mam tiež podobny problem ako tu popisovali niektori.Mam studene ruky a nohy celi den aniekedy su až modre.Največšiu zimu pociťujem na nohach,musim spať v ponožkach.Cez den aj ked si dam hrube ponožky tak mam aj tak nohy studene ako lad.V noci zaspim až vtedy až ked sa mi začnu prekrvovať nohy.Nijake lieky nato nemôžem brať,lebo davam peniaze aj na ine lieky ak by pomohal na to nejaky čaj tak by som si ho dala,ale lieky a drahe vytaminy nie.

anonym_877

ja mam tiez rovnaky problem. je mi velka zima. a to aj pod paplonom. ale pravdupovediac som velka tremistka a dokazem velmi stresovat. najviac stresujem, ked mam vystupit pred vacsim mnozstvom ludi. vtedy mi je velmi zima. a vraj od stresu.

Lula

Dobrý deń,
aj ja má taký problém,že mám studené nohy a ešte k tomu mi často trpnu a hlavne často cítim mravenčenie, čo s tým?