co robit, ked si je mnou moc isty..

Príspevok v téme: co robit, ked si je mnou moc isty..
sunnysweetie

ahojte,
poznate to???
ste spolu uz dlhooo..mate sa radi,
ale uz to nie je ako predtym :(
nepise Vam SMSky nevola uz tak casto..
proste sa prestal snazit, bo si je Vami az prilis isty..

zacne Vam robim nervy, hlavne vtedy,ked vie, ze sa mu to podari..
pozera po inych a provokuje vasu trpezlivost,
lebo vie,ze ho neposlete k vode..

ako nastartovat jeho "ziarlivost"?
a to,aby sa zacal opat snazit???

poradte prosim :)

mono

ja som s priatelom temer dva roky.. nebyvame spolu ale chodievam k nemu pocas tyzdna trebars na 3-4 dni.. a ked nie sme spolu vola mi aj niekolko hodin do dna, pise sms, vecer si piseme na nete.. ked sme spolu stale sa objimame a mojkame.. a nemame 15.. mam 22.. a on po 30.. a to co opisujete si neviem predstavit.. stale sa mame o com rozpravat.. on ziarli na mna a ja na neho ale normalne.. pred par dnami sme boli spolu na vylete po SK, len tak sme sa schytili a sli... mozno by ste mali vaic uputat jeho pozornost na seba.. spravit nieco nove, nevsedne, imuplzivne a prezit to s nim.. ja neviem, skuste :)

nikola000

sunnysweetie-ahoj..tak to sme natom podobne..možno ja ešte horšie..ked maš nick napiš..popišeme cez pokec..ked chceš..rada by som sa s tebou porozpravala...potrebovala by som aj ja poradiť..s niektorými vecami si už ani ja neviem rady..:-(

[zruseny12]

...tiez som typ ktory je verny,a nepripada do uvahy aby som podvadzala,nemala som problem aj v prvom manzelstve mi veril manzel....druh mi tiez veri...ja verim jemu...ale iny maju problem a snazia sa aby nam doveru znicili...aby sme si neverili....pokusali sa o to,ale maju smolu...

vecernica

neviem. U mna je to prave naopak. On mi vecne vycita ze nie je si so mnou isty.Neviem ako to robim. asi mu casto hovorim ze neviem ci s nim chcem byt alebo ak mi nejaky byvali zavola zreprodukujem mily rozhovor ako po mne byvali tuzi a na zaver poviem ,,ale ja som s tebou tak si to vaz a nie som nim. ale len s tebou.Vzdy mi muzi vycitali ze si neboli mnou isty a pritom som staly a verny typ.

jajka

by si sa cudovala, ale nepozera. nie s tym zamerom ze ma chce podviest. ja tiez pozriem na pekneho chalana, ale nie preto ze chcem podviest. jasne ze by som mu to netolerovala. kopec inych veci ano, ale toto nie.

sunnysweetie

jajka, neletel.. aj to by si tolerovala..
kazdy chlap pozera po inych, ci sa nam to paci a ci nie.. robi to,ale tak dokonale, ze si si to ete nevsimla, klobuk dole pred nim :)

jajka

mne to hovoril predtym 50 krat denne a teraz po 12 rokoch len tak 2 krat :))) strasna tragedia fakt
ale len by skusil pozriet po inej, tak by letel!!!