Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Manzel a jeho rodina

bez...

tak to ti prajem úprimnú sústrasť.ja som"kradla peniaze,pravidelne...."a to je len malá čiastočka toho pekla a to doslova.Už som myslela,že budem tiež potrebovať odbornú pomoc.No chválabohu,už je to za mnou,a 5 rokov si užívam "slobody"

bez...

jéj,ako mi je dobre,že už nemám svokra ani svokru,a ani žiadnú manželovu rodinu/Svokor so svokrou boli jeho pestúnmi/takže svoju "rodinu"nepozná.Ale peklom som si prešla za prvé 4 roky manželstva-pre psychiatrického pacienta-svokra.

uzitocna

ak si sa pytala mna, tak kompromisov bolo z nasej strany az privela, a z opacnej strany sme sa ich nikdy nedockali.

xxxx

tak si asi vieš predstaviť ako žili naši starý rodičia kedysi keď sa tlačili v jednej izbe.To si riadne museli žrať nervy nedá sa nájsť kompromis?

uzitocna

no my sme zili samy dvaja, ale zrazu sme sa ocitli jaksi viac pocetnejsi v maluckom byte. A v tedy som vela veci pochopila...

xxxx

www3 v čom je najväčší problém.Manžel je asi dlhodobo preč a tak mu to je asi jedno.Čím ťa vytáča skús ju ignorovať,alebo je to len tým že má veľký vplyv na muža?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.