Dobra kožna v KE

khadafi

Jankaaaaa dakujem velmi pekne si zlata. Nevies mi este povedat to ze ak ma moja obvodna posle na kozne ohladom znamienok tak ci sa nieco plati??? ja som inak pocul ze kazdy ma narok na preventivnu u kožnej raz za rok ale neviem ako to je. Nemas nejake informacie o tom. Dakujem

jankaaaaa

khadafi- netreba sa objednavat. prost eprides tam, sadnes si, pockas na sestricku, ona je trocha taka rychla,tak sa jej nezlakni :)) das jej karticku a papierik od lekarky. a cakas kym si na rade a oni budu zvnutra volat ludi.. :) no a robi kazdy den tak do 13.00 sa mi zda a v utorok robi od 14:00 do 18:00 tak nejako.. neviem presne casy, ale v utorok robi urcite poobede

jankaaaaa

khadafi: jj to vysetrenie znamienok robi. presne o tom bola aj debata v tv ked bola:D a nieje sukromna lekarka. je normalna . ked sa za tento zakrok plati, tak budes platit iba tolko kolko je normalne zdravotnictvom urcene. ale mne sa zda ze to je bezplatne. naozaj za nou chod. ona poradi, povysvetluje vsetko dopodrobna. fakt odporucam. chodila som k nej s problemami ja, moj triedny profesor, a dalsi dvaja spoluziaci :))

jankaaaaa

chodila som k antolovi kvoli akne..vysledok - moja plet po jeho drastickych lieceniach vyzerala ako popalena alebo poleptana.. proste "odborniK" liecil mi plet hned tymi najdrastickejsimi procedurami ake existuju, proste neriesil ci mam citlivu plet alebo tak dalej.. ked k nemu chodil kamarat, kvoli nejakemu exemiku a potreboval pravidelne predpisovat masticku, za KAZDYM od neho pytal 20 sk, co je protipravne... takze asi tolko k antolovi. a navyse ked k nemu prisiel kamarat kvoli tomu problemu co mal tak sa ho sam LEKAR pytal ze co mu ma predpisat.. ani sa na neho nepozrel poriadne a namna takisto ked som tam chodila s akne, ledva dvihol oci....

x

jankaaaaa a preco antola nie? ja som s nim napriklad spokojna, vyliecil mi zatial vsetky moje kozne problemy aj ked je pravda, ze nemam klop klop nejake vazne ekzemy alebo podobne. neradila by som keby som nemala dobre skusenosti...

khadafi

Ahoj jankaaaaa dakujem za radu. A vies na 100percent ze robi aj vysetrenie znamienok? a je to normalna doktorka nie nejaka sukromna ze za skontrolovanie znamienok si bude pytat 3000sk :D Dakujem