MAm 15 ...som tehotná?

Mimina521

Dobrý den, mám 15 a mala som sex, so svojim priatelom... a proste nemali sme kondom tak sme šli bez neho... a ja sa teraz bojím či som neni tehotná lebo mám taký pocit.... proste dnes som mala dostat menštruaciu a nedostala, a mám úplne taký pocit že som tehotna.... úplny , možno si to iba namýšlam, a možno je to pravda...prosím potrebujem radu..

m@ndy

Cassie83, všetci tu myslím veľmi dobre vieme, že ty si to nechcela naschvál, a chcela si to len skúsiť, máš pravdu, všetci robia chyby, nikto nie je predsa dokonalý, ale pravda, máš len 15 rokov, mohla si naozaj počkaj ešte aspoň 3/4 roky, potom by si sa možno nebála. Všetci tu takmer majú pravdu, ak sa kondóm nepretrhol, nemáš sa čoho obávať, a nikto ťa neodcudzuje, je jasné, že si sa chcela zdôveriť, a že si chcela len pomoc. A keď to budeš chcieť urobiť viac krát, pravdepodobne teraz už 2x, mala by si pred tým užívať antikoncepciu, a aj po druhom sexe. Ak chceš ísť na výšku, mala by si používať kondóm pri každom sexe, aby si neotehotnela na výške, zle by sa ti učilo, mala by si bolesti a ťažkosti, veľa šťastia. :) ♥

čoooo?

ja som v 15.rokoch myslela, ze je to len na piškanie, začala som s TÝM až v 19.rokoch...., ale čo sa týka strachu, tak ten som si prežila pred 2 rokmi a to už mám riadne po 30.tke. myslela som, ze som tehotna, celý víkend bol pre mňa deprimujúci, až kým neprišiel pondelok..., kúpila som si baby test, bol negativny, tak mi odlahlo. no musím priznať, že odvtedy nespím s chlapom. proste mám strach z tehotenstva.

lotya

panebože aká si mladučká, to si fakt ešte mohla počkať, ale ak sa kondóm neroztrhol nemala by si byť tehotná. A daj si radšej predpísať antikoncepciu!!!
Predstav si, moje druhé dieťa bolo nechcené po piatich rokoch a to sme používali prezervatívy!!!

*sasenka

si robis srandu,no jasne ale daj pozor prezervativ mohol pretekat a ty si to vsimnes az ked budes mat velke brucho

fajocka

Ja sulozim od 14rokov a treaz mam 19 a este ani raz som nepouzila kondom!A ani naznak tehotenstva,nikdy som ani nepomyslela ze by som mala byt tehotna tak co si laknuta?