Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vadilo by vám na žene...?

Príspevok v téme: vadilo by vám na žene...?
mara

viem ze to sem asi nepatri, ale potrebujem na tuto vec poznat nazory muzov. mam 20 rokov, stihla , vysoka tmavovlasa...no a v tom je problem...mam nadmerne ochlpenie a proste i tam kde normalna zena nie (okolo bradaviek)viem je to hrozne, odstranujem si to ale nie je to vzdy jednoduche.som z toho nestastna, bo sa nemozem oddat laske... zaujima ma ako toto vnimaju muži, vadilo by vam to moc? prejst rukou po nohe, ktora je drsnejsia nez smirglovy papier asi nie je asi nic moc, nazor ze ked ma miluje nie je co riesit, asi tiez nie je vcelku na mieste. dik za nazory

nasťula

Ahoj ja mám podobný problém. Len ja som ochlpená aj na zadku a bojím sa s tým niečo robiť, aby som to nemala ešte horšie. Na druhej strane s tým niečo robiť musím. Som mladá a nebaví ma chodiť zahalená. Príšerne sa za to hambím. Možno keď si to nejaký chlap prečíta, tak sa dobre pobaví na mojom probléme.

romana k

nohy som si holila. ale mam uz vztah a po tretiom milovani kaslem na to a holim si ich ako sa mne chce Nikdy to ziadnemu mojmu muzovi nevadilo.Niekedy aj mesiac nie. to iste vsade. S tymi prsiami plus chlpky kamoska si to dala dat dole na kozmetike laserom a uz jej ziadne chlpky nerastu ,mala s toho zbytocne komplexy.Myslim ze to moze muzom vadit a dost aj ked ta miluje ale na zaciatok urcite ak mozes si to odstran ..Ak mas 5 tis navyse tak chod na kozmetiku a nebudes mat [problem}

T_Janulienka

kazda zena je individualna:)...
a ked chlap si vsima vonkajsie detaily nie to aka krasna je zvnutra aka rkasna je povahou tak je blbeC (podla mna aspon)