poradte mi co najskor prosim!!

kikusha

nieviem preco vsetko musite tak negativne okomentovat..a pritom neviete ani okolnosti.absolutne nie som za interrupciu..keby som videla ze zo mna vyberaju ziveko cloviecika s rukami a nohami nedokazala by som sa s tym asi do smrti vyrovnat!ale to dieta by mi stale pripominalo zly zazitok..preto hladam rozumne riesenie.vam co ste poradili dakujem.o teste viem..lenze som bola uz objednana u gynekologa tak som chcela vediet ci ho o to vobec mam ziadat..ci to nie je prilis skoro.nie som tehotna!:)

machulka006

aduš: prosím ťa, neplaš tu ľudí s tvojimi názormi typu: aj tabletka PO je potrat...to by som sapozrela na ten potrat po Escapelle...

jablonkaa

janka, treba cerstvy moc. alebo si ho mozes odlozit v uzavretej nadobke v chladnicke a pred robenim testu ale nechat pomaly ohriat na izbovu teplotu. alebo radsej pockaj do dalsieho rana.

mia

podla toho aky test si kupis, ak obycajny za nejakych 50 a su tam este dva, tak urcite ranny, ale ak das za test 130 a je tam jeden, tak tam ti netreba ranny moc, ten test sa vola RAPICLEAR, je dobry, a nemusis cakat na to aby ti prisli kramy, uz po par dnoch od styku si ho môzes urobit a vediet ci si tehotna, lebo ma velku citlivost

jankjaaa

asd- ja to vsetko vieeeem.. niesom 15 rocne decko co nevie skoro nic o tychto veciach. len potrebujem vediet ci moc musi byt cerstvy

asd

ci musi byt cerstvy to neviem
v rannom moci je najvisia koncentracia hormonu ktory ten test detekuje tato koncentracia sa pocas tehotenstva zvysuje ak si test neurobis z ranneho ale z obedneho mocu testu sa nic nestane ale je vacsia sanca ze test nezachyti tehotenstvo samozrejme zalezi na tom ze po kolkych dnom si test robis

jankaaaa

ak si chcem urobit domaci test, no najlepsi je nato ranny moc. ale k testu sa dostanem az poobede. je to mozne spravit aj tak ze nacuram do nejakej malej flasitcky a potom poobede s tym urobim test? nemusi byt na test cerstvy moc? neviete niekto?

asd

mozes si kupit test za nejakych 70 sk
najrychlejsi na trhu to zisit po 7 dnoch od pocatia
ten test sa vola rapiclear alebo tak nejak spytaj v lekarni ...

jablonkaa

interrupcia znamena prerusenie, v pripade tehotenstva - umele prerusenie tehotenstva.
ako pekne si nazvala plod, ze dietatko.... velmi pekne..... nejdem rozoberat moralne a eticke okolnosti, vzdy sa to tu konci hadkou zastancov pre a proti. pre zivot a proti zivotu.
lekar to nezisti hned. ak ho o to poziadas, moze ti odobrat krv na zistenie pritomnosti hCG, v prvych dnoch je vsak hladina tohoto hormonu velmi nizka. najlepsie je zistovat tehotenstvo az v case, ked by mala nastat dalsia menstruacia, t.j. v 4. tyzdni tehotenstva. vtedy sa uz da vaginalnou USG sondou zistit aj pritomnost plodoveho baku v matenici.