Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Saty na stuzkovu

kovan

Ahojte, pokiaľ hľadáte niekto fotografa na stužkovú, čeknite tieto fotografie.

andrejkovac.com

Ak sa vám budú fotky páčiť, napíšte mi na majl, pošlem krátke info o (nízkej) cene :)

emma..

ahojte :)
toto bude asi blba otazka ale na stuzkovu tie saty musia byt dlhe?
lebo vidim ze tu niektore pisete ze si kupujete kratke. ale ja som v tom stratena :D

17kika17

radím krátke šaty vo výraznejšiej faerbe, nie tmavé, naj sú červené, žlté, zelené alebo fialové s čiernymi doplnkami a aj účes bny mal byť jednoduchý a žiadne flitri, lesklá pozlatená hlava sa už nenosia.

shopaholicka

janka v KE na namesti osloboditelov, na tej strane ako je je hilton, je v jednom z troch podchodov obchod s latkami, anjel sa vola, alebo potom ten isty je este ked pojdes zo zeleznicnej stanice stale rovno, cez ten park a rovno rovno az sa dostanes na taku siroku ulicu ktora usti na hlavna, a na zaciatku tej ulica vlavo, hore po schodoch na bilou ci balou, je tiez ten anjel, tak skus tam :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.