hnilobné telo

Príspevok v téme: hnilobné telo
arkadia

neviem sa o seba starať mám pocit že som prehnitá znútra a razí to navonok...pubertálne akné už nebolo znesiteľné..a bolo všade ramená chrbát samozrejme tvár..začala som brať antikoncepciu, ktorá relatívne pomohla, pribrala som však 10kg a vĎaka tomu sa mi objavili strie na stehnách a na bokoch...celulitída...okrem toho trpím nadmerným potením a ochlpením ktorého sa neviem zbaviť..intímne partie sú večne zapálené a červené..neviem ako sa mám o ne starať...podpazušie tiež.....po vysadení antikoncepcie sú výražky v plnej sile na celom chrbte dekolte ramenách dokonca aj stehnách...okrem toho nemám ani dobrú kvalitu vlasov...stravujem sa primerane..dalo by sa lepšie mám pocit že ked diétujem nechudnem práve naopak..ked si doprajem všetko na co mám chut cítim sa chudsie a spokojnejšie..rada by som cvičila no neviem ako...jednoducho ma nikto nenaučil starat sa o svoje telo...a mám v tom všetkom chaos...snažím sa to udržať ako vládzem ale asi to vychádza z konkrétnych postupov...mám množstvo prípravkoch ktoré nezaberajú..epilátor depilačná pena ziletky voskopé pásiky mydlá kúpelové soli emulzie pletové vody krémy pílingy masky vlhčené utierky dezodoranty gély..na mojom tele sa búria dermatolopgické problémy sveta,moje zásluhy sú zbytočné som človek odpad..nemôžem viesť plnohodnotný život..každý den sa prebúdzam z myšlienkou KED budem bez výraziek chlpou tukou začnem žiť..som extrovert rada by som chodila do spolocnosti zoznamovala sa zabavala chodila na plaz festivaly ale hovorím si až KED... od zajtra beriem aknenormin..a kazdy den sa povzbudzujem nadejou ze aj ja raz budem moct fungovat ako sa mi ziada...ale to vsetko bude az KED...len či už nebude neskoro naživot....uzkosť ma zmáha..bojim sa ze.nikdy nebudem milovaná..aj ked si to zasluzim...zasluzim si uz konecne byt stasna

lea

arkadia, podla opisanych priznakov pojde zrejme o zvysenu činnost mazovych zliaz pripadne aj so zvysenou hodnotou muzskych hormonov. nestracaj mladost a navstiv dermatologa, on ta pripadne odporuci aj k endokrinologovi. ak si v puberte, taketo prejavy su caste a mozno len v tazkej chvilke sa ti zdali horsie ako su. drzim palce a obrat sa na odbornikov, na to su tu, aby ti pomoholi

cia

ahoj, s tymi creva je to urcite pravda. Vacsina nechcenych vonkajsich prejavov na nasom tele vychadza prave z vnutra. Na tvar by som Ti odporucila ist za odbornikom, ale to uz si asi urobila. Poradia Ti najlepsie. S ochlpenim Ti moze pomoct kozmeticka, takisto s akne, urcite k nejakej chod. Sikovne kozmeticky poznaju rozne alternativy ako zabranit nadmernemu poteniu a radi Ti poradia. Hlavne zacni hladat pricinu svojich problemov zvnutra. Daj si spravit krvn testy a sprav nieco s celkovym precistenim organizmu. Idealna by bola crevna sprcha, lebo probiotika su uz v takomto stadiu malo ucinne, aj ked je to vyborna vec. Prajem vela stastia :)

ema

no ono by ti fakt mohli pomoct aj tie probiotika, lebo uz v starej cinskej medicine sa vravi ze takmer vsetky choroby a chyby na krase odrazaju stav criev. Takze ked si vycistis creva tak by to mohlo trochu pomoct, skus probiotika, alebo este lepsie, skus nejaku detoxikacnu kuru, o detoxikacii najdes toho vela a po detoxikacii ber tie probiotika

lilihra

No neboj, Aknenormin ta takmer urcite zbavi akne, len musis cakat aspon 6 tyzdnov, je to sice pomalsie, ale ucinne. Co sa tyka chlpov-mas pocit, ze si zarastena viac ako je normalne? Ak ano, daj si vysetrit krv na hladinu hormonov na endokrinologii, pricinou moze byt to. Co sa tyka odchlpovania, tiez som vyskusala asi vsetko, ale jednoznacne najlepsi je epilacny pristroj, ja mam Philips, ale su rozne, ceny su asi 1-3000sk podla typu. S tym vytrhavam nohy a oblast bikin. Pod pazuchami si chlpky denne holim zenskym holiacim strojcekom. Ak mas sklony k zapalom vlasovych korienkov, odporucam dezinfikovat ziletky a pripadne zapudrovat po holeni detskym zasypom so septonexom, to je dezinfekcna prisada. Ochlpenie na ohanbi si neholim, len skracujem noznickami na minimalnu dlzku kvoli hygiene. Antiperspiranty pouzivam v spreji, su ucinnejsie ako tuhe v tycinke, najviac sa mi osvedcila Nivea a Dove (Adidas je dost slaby). Na zapalene chlpky mam osvedceny krem Sudokrem z lekarne, najmensie balenie okolo 100Sk stoji. A odporucam zaradit do stravy probiotika v kapsuliach (ak mas teda financne moznosti si ich kupovat pravidelne, neviem, kolko mas rokov, dobry je Biopron 9 alebo Probiofix z lekarne). No neviem, ci som ti pomohla...