po akom case sa da otehotniet?

zuziacik24

ahoj miminka, niektori gynekologovia odporucaju pauzu, ale je to neopodstatnene..ide skor o to, ze priblizne 3mesiace trva kym sa cyklus upravi a zacne plne funguvovat hormonalny system tvojho tela, ale aj to je velmi individualne, lebo v mnohych pripadoch nasadzuju antikoncepciu prave zenam, ktore maju problem otehotniet, pretoze potom 3cykli prve tesne po vysadeni Hak je vysoka pravdepodobnost otehotnenia..takze vlastne vetko zavisi od tvojho tela. A akonahle dojde k ovulacii a uspesnemu oplodneniu a uhniezdeniu vajicka, vtedy to ci si brala neberes alebo aj stale beres hak je dost jedno lebo tvoje telo produkuje take obrovske hladiny hormonov ze tak uz nejake stopove mnozstva HAK nehraju rolu...

giovana888

no ked vysadis tabletky mala by si dostat o mesiac kramy neviem aky si mavala cyklus ked si nebrala lieky moze sa cyckus pri vysadeni aj predlzit cca 2tyzdne ..no myslela som to tak ze mas skusit ci ti nesmrdka pupcek :Da ze ci ho mas taky hlbsi dierku alebo taky vypukly viem ze je to hlupe sa pytat ale neviem koho sa mam opytat a neviem ci mierny zapach v pupku je normalny aj ked si ho kazdy den umyvam ... vdaka

miminka545

prepac,ale tomuto "no skus v nom posprtat ci nebude :)a mas ho hlbsi ?ci taky plytsi ?" som nerozumela
ja som si test este nerobila,ale sa pytam,ze ked teda vysadim tabletky a skusime to,ze kedy to bude asi dobre urobit-ten test

giovana888

no test si mozes robit uz ododna kedy ti zacne meskat menstruacia ja co som mala testy tak tam pisalo ze su take dobre ze uz od prvaho dna vedia zachytit tehotenstvo no moze byt ten druhy pasik slabsi ale to naznacuje ze je zena uz tehotna..no skus v nom posprtat ci nebude :)a mas ho hlbsi ?ci taky plytsi ?

miminka545

a vlastne,po akom case si mam skusit test?po niekolkych dnoch od prepokladanej menstruacie?
baby a dakujem za rady,alebo odpovede

miminka545

neviem,ja som si z pupka zapach este nevsimla
beriem regulon a budem dufat,ze sa nam to podari..
zuziacik24 takze ta 3 mesacna prestavka nie je povinna? preco to teda niektorí tvrdia?

giovana888

no tak to mas naozaj dlhy vztah a ze si rozumiete :) tak drzim prsty nech sa vam cim skor podari ..a si rozpravala aj vasim ze by si chcela miminko? no a ake lieky to beries?minisiston tiez ?no jj neni nezvladnutelny ten zapach cize aj ty ho mas a potom asi vsetci cize myslis ze to ma tak byt dakujem

zuziacik24

ja som vysadila hak a hned uplne hned bez toho aby som dostala aspon raz menzes som otehotnela...zatial sa babatku dari a rastieme poriadne a preto nemam pocit ze treba vobec aj nejaku 3mesacnu pauzu...a to som brala hak 7 rokov vkuse

miminka545

ja mam 21...s partnerom sme spolu 5 rokov,takze nie je to nejaka len taka znamost,ale vztah...
no a ten pupok...tak aj telo,napr.pod pazuchami zapacha,nie? ale kedze a o to starame,je to Ok..fakt,je to zvlastna otazka a nie lahka :-)myslim si ze je to normalne,ale urcite sa nebavime o zapachu nejakom nezvladnutelne smradlavom...

giovana888

ahoj miminka dakujem za odpoved no a ake lieky beries?vies v mojich tabletkach pise ze hned po vysadeni antikoncepcie sa da otehotniet..jej tak to je pekne drzim prsty nech sa podari :)ja mam 19 a ty ?no a myslis je normalne ked aj pupok zapacha trosku potom ?viem hlupa tema ale neviem naozaj ci je to normalne lebo neviem koho sa mam opytat ..