po akom case sa da otehotniet?

nicoleta

ahoj samozrejme lebo tvoje telo si musí navyknúť zas .. bez tabletiek čiže sa musí dať do poriadku .. takže u teba prebiehajú viacero ovulácii.. takže... môžu byť aj dvojičky ... ale aj nemusia ..:)

bambulkaaaa

caute baby tak ja vam poviem.. brala som HAK asi 2 roky a vysadila som vo februari.. pred par tyzdnami som otehotnela takze je to pol roka co som vysadila Hak.. ale asi je to u kazdej zeny individualne..

zelenina

ach, dievcata, tak si berte tie svoje umeliny, keby vas trosku zaujimalo vase vlastne zdravie a tiez zivotne prostredie, nebrali by ste ich.. no a pozrite sa okolo seba, uz je malo skutocne muznych muzov, skor len same babiky, preco asi?

nicoleta

:D:D:D:D s tým metrosexualom :D:D:D to som sa zasmiala.............. to nie je o hormonoch... ale o vychove.. kde ten muž vyrastá a ako to má v hlave:).... a hned po vysadený hak.. možeš otehotnieť ale je veľká pravdepodobnosť.. že možeš mať dvojičky......... lebo telo neni v normále a ovuláciu ma viac krát v mesiaci... takže sa môže stať že sa narodia dvojičky.. ja by osm počkala......... s dieťaťom.. asi tak .3-4 mesiace pokiaľ sa ti dá všetko do poriadku a potom môžete mať babo:)......

miminka545

a nie pre babätko nebezpecne to,ze bude v tele plnom hormonov? nie je potrebne to telo takpovediac najskor "ocistit"?

palomino

Ty zelenina si mylis hrusky s paprikami. Vies, co je to metrosexual? Je to muz, ktory sa o seba prehnane stara, nejedna sa vobec o gaya...jablonkaa, myslim, ze nema zmysel tu vysvetlovat najzakladnejsie veci, ked je niekto o svojej pravde hlboko presvedceny, nepomoze nic...

jablonkaa

zelenina, neviem kde ty zijes, ale u nas v EU musi byt vsade zabezpecene cistenie odpadovych vod. ked cikas priamo na kaleraby, tak potom sa ti lahko moze stat, o com pises. ale co myslis, preco je tak dolezite pravidelne brat HAK? a co myslis, preco v 7-dnovej pauze pride krvacanie? no ano, preto, ze sa zmeni hormonalny profil. u vacsiny zien sa zacina liecba neplodnosti prave podavanim HAK a vyskumy aj uvadzaju, ze sanca otehotniet je vyssia prave v prvom mesiaci po vysadeni hormonov.

zelenina

urcite nie je pravda, ze hormony sa z tela vyplavia do 14 hodin. je dokazane, ze zostavaju aj v muzskom tele, nieto v zenskom, preto nam muzi zozenstievaju. umele hormony sa mocom vyplavuju do podzemnych vod, spatne sa vracaju do potravinoveho retazca a za chvilu tu budeme mat samych metrosexualov

palomino

Otehotniet mozes hned - dietatu sa nic nestane, lebo hormony sa po vysadeni vyplavia z tela do 14 hodin. Otehotnenie same o sebe je ale individualne, niektore zeny otehotneju hned, ine po nielkolkych mesiacoch...Ako aj bez predosleho brania tabletiek.