clipsy do vlasov

sabrina

ja som mala uz predlzovane vlasy vela krat s keratinovou metodou ale mi to zozralo vlasove konceky teraz by som chcela clip-in metodu vyskusat

Marsika

ahojte baby..potrebovala by som poradiť kto má skúsenosti s predlžovnými vlasmy s klipsňami...pretože ja mam vlasy po ramená a dosť jemné a sa mi aj kučeravejú takže si ich aj žehlím.Potom ich už aj mám rovné lenže po čase vlasy na spodku mi stoja smerom von.Nebudú mi ich vidno keď si dám clip- in vlasy?ani keď mi vlasy skučeravejú od vlhkého počasia?

zuzanka :)

ahojko ... kde sa daju zohnat najlacnejcie clip in ? zavraj to predava aj niaka baba na pokeci viete o tom nieco ? :) zuzu

ekusik

ja mám clipy stáli ma 15 eur(8 ks) sú blond premelírovane,moje vlasy sú tmavohnedé,dám si väčšinou 2 pasiky tak spod vlasov,vyzera to prirodzene a každý si myslí,že ich mám premelírované. Sú syntetické a farbit by sa nemali,ale vyzerajú aj na dotyk sú tak kvalitné ako prirodzene,uplne super spôsob ako si neničiť vlasy farbením

zuzik

baby prosim vas tie synteticke sa daju aj farbit? pretoze som si objednala blondate-ja mam svoje spinavy blond ale takmer cele premelirovane-takze su takmer blond,tak by som rada vedela ked s tym dojdem kadernicke ,ci by mi ich prisposobila farbe mojich vlasov

mia 90

cawte baby, ja tiez rozmyslam o clipoch mam vlasy take normalne, len su brckave ale zehlim ich alebo fenujem, mam ich preriedene, lebo to by som mala haro keby som bala brcky, no ale chcem vediet ci mi bude kludne stacit ten jeden najsirsi pas, tie ostatne to sa davaju na boky? a take daco ako clip in ofina asi neexistuje sak?:-D

ekusik

Baby, skúste na mimiaukcie.sk tam si zadáte clip in a vyhodí vam to,kludne si to môžete kupiť od tých báb,čo to tam ponukajú, cenovo sa pohybuju od 600,- za 8 pásikov(záleží,či sú pravé-drahsie,alebo syntetické-vydrzia dlhšie ako pravé a neštiepia sa a výzorovo sa vôbec nedajú rozoznať že sú pravé)